Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz emberből hogyan válhat...

Rossz emberből hogyan válhat jobbá valaki?

Figyelt kérdés

Az okok, ami miatt ezt gondolom magamról:

- párkapcsolatban élek, de van egy másik férfi, akivel szívesen lennék

- folyamatosan hazudok mindenkinek, de nem bukok le, hiába csapom be őket

- van két barátom, akik összevesztek és én mindkettejükkel jóban vagyok; kétszínű vagyok, mert mind a kettőnél elértem, hogy bízzon bennem és mindkettejüknek igazat adok, ha a másikat szidják

- az érzelmeimmel is mindenkinek hazudok. kimutatom, hogy szeretem, de a valóságban nem szeretek senkit csak megjátszom

- nem sajnálok senkit, aki nekem panaszkodik, de mutatom az együttérzésemet (ami nem igaz)

- előfordul a szándékos bántása másnak

- van, amikor valakit a porba tiprok valakin keresztül, de ezt ő nem tudja

- manipulálok másokat, hogy rosszakat tegyenek valakivel, aztán az a valaki nálam vigasztalódik

- sajnálkozom valaki felett, ő pedig jobban megkedvel

- mindenki szeret, senki nem tudja, hogy milyen vagyok valójában


ilyen viselkedéssel lehet valaki még jó ember?


2018. jan. 21. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Először fejezd ki értelmesen magad, mert ennyiből nem világos, hogy miről is van szó némelyik vonalnál.


pl: miben hazudsz? mivel bántasz másokat? mivel tiporsz porba, úgy hogy ő nem tud róla? mivel manipulálsz?


Értelmezhetetlen maszlag. Miért kellene egyáltalán gyakorin eljátsza valaki a lelkiismeretedet, minek írtad ki a kérdést?

2018. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kérdésre egyszerű a válasz, úgy válik valaki jóbbá, hogy abba hagyja a rossz cselekedeteit.
2018. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rossz tulajdonságok, jellemhibák beismerése és a velük való szembesülés az első egyik legfontosabb lépés a javulás útján.
2018. jan. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!