Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahuzódó emberböl válhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahuzódó emberböl válhat népszerü ember?

Figyelt kérdés

ugy értem h suliban az egyik tanévben egy fiu visszahúzódó majd a másik tanévre vmi által megnövekszi az önbizalma. ez lehetséges? és mi lehet az a vmi? vki tapasztalt már ilyet?

17/f


2011. máj. 4. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja történnek ilyenek, de ritkán.
2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért ne lehetne? :D Hasonló vagyok én is,nem mondanám,hogy népszerű vagyok,de az utóbbi időben egyre több ember nevezz a barátjának stb.Mitől lehet?Szerintem ez mindenkinél más... :) Nállam csak hirtelen jelentkezett,hogy már nem vagyok visszahuzodó,najó azért még néhány szituációban még mindig :D
2011. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam,hoogyne :)) Tavaly meg se mertem mukkanni meg mások képébe nézni most meg lány létemre tőlem zeng a suli. :DD Ez persze nem mindig jó,bár én jobban érzem magam így,hogy sikerült kitörnöm úgymond.. ez ment úgy egy nyár alatt... Végig magam voltam,aztán a sok unalomtól meg merengéstől jobban megismertem magam,és rájöttem hogy ugyanolyan vagyok,mint a többi,vagy még jobb is,meg egyebek,és szépen lassan megbékéltem magammal,amit tudtam,azon módosítottam saját kedvemre (külső belső egyaránt),és megegyeztem magammal,hogy tőlem sokkal rosszabb esetek is hogy tudnak kiabálni,meg hülyülni,meg élni az életet... Hát szeptember elején rám se ismertek...:DD Eddig senki se figyelt rám,most meg mindenki kedvel. Ideje volt már így 15 évesen. :D
2011. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen :) én lány vagyok de az egyik nyáron a hajamat szőkére festettem és elkeztem nőcis ruhákba járni..de ilyenkor amikor nagyobb az önbizalamad már annyira nemérdekelt hogy népszerü vagyok vagy sem mármint nekem :)..csak hogy jól érezzem magam :)
2011. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges, viszont ahhoz hogy megnőjön az önbizalom olyan dolgokba kell belevágnod amiket már meg szerettél volna tenni de valamiért nem volt merszed hozzá pl. megszólítani azt a bizonyos lányt aki már régóta tetszik neked (lehet hogy elhajt de akkor is ott van az hogy te megtetted ami tőled tellett), új hobbikat kipróbálni stb.
2011. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Láttam már rá példát...
2011. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, én is ilyen voltam!

kis hülye kuka aztán beleszerettem egy srácba, kikupáltam magam, a zsák ruhák helyett csinosan öltözködtem és sminkeltem magam, stb. olyan 16-17 éves voltam ekkor :)

aztán valamiért nagyon népszerű lettem, sokan akartak barátkozni velem, sok fiú szeretett volna járni velem, stb.

már lassan 10 éve elballagtunk a gimiből, nemrég regisztráltam a facebookra és meglepődve tapasztaltam, hogy sorra jelölnek be azok akik abban a suliba jártak ahova én is, de nem osztálytársak... :) azért jól esik, hogy még emlékeznek rám :)

2011. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha jelentkeztél volta a valóvilágba, vagy a megasztárba és tovább is jutottál volna akkor népszerű lennél.
2011. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2011. máj. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!