Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvonulnátok ilyen esetben?

Elvonulnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy nagyon kreativ és tehetséges vagyok rajzból, megrendeléseim is vannak. Az a tervem, hogy amilyen hamar csak tudok, elvonulok egy helyre, ahol egyedül fogok élni, mert sokat csalódtam az emberekben. Nem szeretnék párkapcsolatot (volt álom kapcsolatom is, és rossz kapcsolatom is). Barátaim vannak, de végül mindig jobb szeretek egyedül lenni. Tudnék a tehetségemből élni szerintem, egy idő utn biztos.
2018. jan. 23. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá. Nem dönthetek helyetted.
2018. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinald! En elvegeztem a tervezografikat az MKE-n es nem hulyekkel veszem korbe magam. Igy is lehet.
2018. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként nekem is voltak ilyen álmaim, egyrészt a remete élet nem annyiból áll, hogy "elvonulsz" aztán majd a tehetségedből megélsz, sima ómassai faluvégi bodéház is milliókba kerül, fenntartani, fűteni, enni kell, villany stb.

Másik, a befutottabb Képzőművészeti Egyetemet végzett hardcore művész ismerőseimnek is kellett több évnyi, ha nem évtizedes pörgés ilyen körökben, önmarketing, hogy normális áron el tudják adni magukat és a dolgaikat, de még így is van amelyik mellékállást vállal, hogy fent tudja magát tartani.

Nem lebeszélni akarlak. Sokan vágynak erre, szinte minden második kreatív tini...

2018. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak e dologhoz értesz, akkor felejtsd el.Ez életképtelen fenntartást biztosítana hosszútávon.

A péksüteményre nagyobb igény van s biztosabb bevételt is jelentene.


Legjobban, akkor fogsz felébredni, amikor beteg vagy s nincs senki, aki segítene vagy hozna 1kg kenyeret, mert nem tudsz menni vagy nem hozzák házhoz...Ma már előrelátóan kell tervezni az életet s nem csak a lóvéra, mert az ismeretlenekre-szótlan szomszédra mindenki sz@rik pláne, ha nem is tudnak róla semmit;)

2018. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért számold ki, hogyan tudnál a szerinted tehetségedből megélni. Valahogy nem hallani dúsgazdag önjelölt művészekről, éhezőkről inkább
2018. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ELŐBB megnézném, hogy megtudok e élni a rajzolásból, és ha igen AZTÁN vonulnék el. Fordított sorrendben elmaradhatnak a megrendelők, és akkor garantált az éhenhalás.
2018. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehhez az elvonuláshoz eléggé meg kéne szedned magad, ehhez pedig az kell, hogy felfigyeljenek rád. Elhiszem, hogy van érzéked a rajzhoz (nekem semmi, mindig is csodáltam azokat, akik húztak egy vonalat és máris látszott, hogy mi lesz abból, nekem még egy egyenes vonal sem jön össze), de attól még, hogy nem úgy alakultak az emberi kapcsolataid, ahogy szeretted volna, nem kell "kivonulni a világból". Tényleg mindenhez kell pénz, és bármennyire is szeretnéd a rajzolást, egy idő után ez is unalmassá válna, mert mindig kell a változatosság. Legalább annyi, hogy azért emberekkel is vagy.
2018. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen szakma révén vágysz az egyedüllétre?

Ha érzed jobb érzés lenne, ne halogasd, lépd meg!

2018. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!