Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kollégium nevű poklot...

A kollégium nevű poklot (egyetem) hogyan lehet túlélni? Tippek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj pontosan?
2018. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%

Egyszeruen.

Vagy te is "felzarkozol" a tobbi pokolfajzathoz, vagy mas lakohelyet keresel. Albi pl. De az zsetonfuggo.

Gondolom a pibenes hianyaval es/vagy a buli, hangzavarral van a baj. Legalabbia nekem azzal lenne, mert en a nyugalmat szeretem.

2018. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Bolond vagy. Én ott éreztem a legjobban magam, pedig voltam albérletben is. Pedig nem vagyok egy bulizós típus.
2018. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumban nem buliznak éjjel. Az egy másik hely. Tudom, mert voltam kollégista nem egyszer. A szobatársak mit csinálnak, az más kérdés.
2018. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Könnyen, az a legjobb hely, már aki szeret bulizni, meg szocializálódni egy kicsit. Aki ilyen antiszoc annak jobb az albi. Tanulni is lehet, bár a könyvtár biztosan csendesebb hely. Ezek persze attól is függenek milyen koli amibe menni akarsz.
2018. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Tapasztalatom szerint aki nem tud alkalmazkodni egy kollégiumhoz, az egy ritka összeférhetetlen antiszoc ember. Koli előtt én is ilyennek tartottam magam, de másfél év és 8 volt szobatárs után azt kell mondanom, hogy nem nehéz, ha csak egy minimális módon is tudsz alkalmazkodni a többiekhez. Az a két megoldás van, hogy megpróbálsz beszélgetni, jóban lenni a szobatársakkal, vagy teljesen elzárkózol és nem szólsz senkihez. A körülményekkel nem igen lehet mit csinálni, de végül is annyi pénzért, amennyibe egy koli kerül jó, hogy nem egyköltöznék hotel szobát kapsz.
2018. jan. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*egy. A telefonom valamiért random szavakat ír más szavak után...
2018. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
A koli csak az anyamasszony katonainak pokol.
2018. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. Lépés nem pokolként tekintesz rá. ;)
2018. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is pokolként élem meg. Nem iszom alkoholt, nem drogozok, nem cigizek stb... így kicsit furcsa olyanokkal lakni akik amikor csak tehetik lerészegednek és sokszor csak arra ébredek fel hajnali 4kor, hogy valaki hány a WCn.


Plusz én vagyok a szemükben a "fura", mert egésznap programozok és tanulok, egészségesen táplálkozok és lejárok a kondiba...


Ha hozzám haasonló normálisabb élőlényekkel laknék, akik tudnak maguk után takarítani valószínűleg nem lenne pokol közeli élményem és van ilyen is, csak sajnos engem melléjük osztottak be és még fél évet kell várnom mire eltudok költözni...

2018. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!