Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik visszahúzódóak és egyetemre járnak, vagy akarnak menni?

Figyelt kérdés
Vagy ismersz olyat aki ilyen, szívatják az ilyen embereket mint mi? vagy le se xarják őket? koliba vannak ilyenek?

2015. ápr. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon visszahúzódó vagyok és gimnáziumban folyamatosan piszkáltak, egyetemen soha... ott általában azért már intelligensebb emberek vannak. kolit viszont biztos nem mertem volna bevállalni.
2015. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Nem szívatott senki, le se sz@rtak.

Koli: attól függ milyenek a szobatársaid. Lehet jókat is kifognak, nekem nem sikerült, folyton piszkáltak. De a suliban nem volt semmi bajom belőle.

2015. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jelen, hát csoporttársaim nem szívattak, de kolin hát kibírhatatlan volt, főleg h az egész emeleten csak én és a szobatársam voltunk lányok, a többi mind fiú és közös zuhanyzó, mosdó volt. Életemben nem láttam annyi meztelen férfit egy helyen, az már biztos és életemben nem is kaptam annyi "ajánlatot". De laktam albérletben is, ott sem ment a beilleszkedés, mert állandóan kibeszéltek a hátam mögött, kinevettek. Egyedül is laktam, de úgy sem volt jó, mert rájöttem, h nincs egy barátom sem.
2015. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen vagy leszarnak, vagy odamennek hozzád és megpróbálnak beszélgetni veled. Nálunk a koliban az emeleten csak lányok vannak, van 1-2 csaj, aki kiröhög, de nem foglalkozom velük. Van olyan is, aki látta, hogy túl visszahúzódó vagyok, ezért elkezdett szóra bírni. :D De többség nagyon aranyos, és hasonlóak, mint én, csak beszédesebbek :P
2015. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem kb levegőnek néznek, kivéve egykét normális embert, akikkel néha beszélgetek. Még csak gólyatáborban sem szívattak, inkább megba szott az unalom.
2015. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!