Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a helyemben?

Ti elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ahová járok középsuliba ott a jó tanulók előtt nyilik egy lehetőség,hogy külföldre menjenek szakmai gyakorlatra.


Engem nagyon is érdekel,jó tanuló is vagyok,minden megvan hozzá de nem tudom,hogy jelentkezzek vagy ne.

Az egész teljesen ingyenes a pályázat fizet mindent nem ezzel van a gond hanem a családommal.Amikor 2 napra is elmegyek aggódnak meg alig engednek el valahová és a kutyám őt sem szeretném itt hagyni csak én vagyok neki....A szüleim olyanok hogy amig kicsi jajj de cuki és ha felnő már nem is érdekli őket.



Nagyon jó lehetőség szerintetek jelentkezzek?ti elmennétek??

Nem tudom mit tegyek.


2018. jan. 24. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elmennék ez nem is kérdés. Mivel ez egy jó lehetőség, ingyen van pluszban kicsit ki is szabadulnál otthonról.
2018. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Beszéld meg a szüleiddel, hogy vállalják-e a kutyád gondozását, amíg távol vagy. Én biztos nem mennék, ha a kutyámat nem tudom biztonságban. Egyébként mennyi időre mennél?

Jó lehetőség a külföldi szakmai gyakorlat.

2018. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék.

Arra is jó lehetőség, hogy a szüleid szokják kicsit, hogy nem vagy otthon és már nem vagy olyan kisgyerek.

A kutyát azért normálisan ellátják, ugye?

2018. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen . Nem vagy gyerek az alkalmakon kapni kell , szülők is vigyáznak magukra meg az állatra . Mindenki kibírja .
2018. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én láttom el a kutyát de van egy nővérem akinek szintén van egy kutyája és ő be vállalja a gondozását.


3hétre mennék.


Megkérdezzem majd őket mit szólnak hozzá.


Köszi :)

2018. jan. 24. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:

3 hét az nem sok, ha van aki rendesen vigyáz a kutyira :)

A mi sulinkban aki ment annak 3 hónapra kellett.

10-ből 8-an az érettségi után vissza is mentek és azóta is kint dolgoznak.

Szerintem ne hagyd ki!

2018. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem,nem sok.

A nővérem az ikertesóm és egy osztályba járunk és ő nem akar jönni mert őt nem érdekli a szakma(később jöttem rá azért jött ide velem hogy vigyázzon rám,de tudok magamra is)

De mindent eggyütt csinálunk.

Nem tudom én nagyon szeretnék.

2018. jan. 24. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem több hónapról van szó.

Csatlakozom többiekhez, mennék, nálunk azok akik ezt megtehették sokkal jobban érvényesülnek az életben.

2018. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!