Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szörnyeteg lennék? Mit csinálj...

Szörnyeteg lennék? Mit csináljak? 19/L

Figyelt kérdés

az egyik barátnőm mindig mindenből 5ös volt, a tanárok kedvence. Ellentétben velem.. Engem utáltak mindig...

Most egyetemen ugyan arra a szakra járunk és mindig csak 4-es 5ösei vannak most is. Kezd eluralkodni rajtam az az érzés hogy bárcsak egyszer megtapasztalná milyen valamiből megbukni az egyetemen... nagyon rosszul érzem magam emiatt


2018. jan. 25. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem szörnyeteg vagy, hanem olyan jellem aki nem azért küzd, hogy többet érjen el, hanem inkább másokat szeretne visszahúzni, mert az egyszerűbb. Ne haragudj de az ilyenek általában nem viszik semmire és nem véletlenül utálják őket.

Ne másokhoz mérd magadat, hanem próbálj a képességeidhez mérten jobban teljesíteni.

2018. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
hangoztatja vagy nem?ha igen akkor jogos de ha nem akkor az vagy:Dde kinek mi jön be,a szörnyeknek is élni kell:D
2018. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Népbetegség, a hivatalos és közismert neve: Irigység


Bennem is előjön néha, a nálam jobban teljesítő szaktársaimmal szemben.

Ilyenkor egy dolgot tehetek.

Megnézem, hogy én mit tettem meg és mit nem.

Hamar rájövök, hogy nem tanultam eleget és többet is tehettem volna.

Szóval az én hibám,csak magamra lehetek ideges..

2018. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem tanulsz inkább te is? Ja tudom, könnyebb mást lehúzni...
2018. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy én nem tanulok?

Csak én nem vágok fel vele ha 5öst kapok, nem hazudom azt hogy nem tanultam, nem tudok semmit és nincs is mindig szerencsém. Illetve nem nyalok be a tanároknak, nem játszom el a szubmisszív izgulós áldozatot vizsgákon

2018. jan. 25. 12:20
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Aki mindig másokhoz méri magát az mindig boldogtalan lesz. Mert mindig azzal szembesül neki milye nincs, vagy miben rosszabb. A barátnőd jobb tanuló. Biztos van olyan dolog amiben te vagy jobb vagy gazdagabb az életben. Oda kéne figyelnef arra mid van, mik a te értékeid, nem mindig a negatív dolgokra és a hiányaidra veszteségeidre koncentrálni mert így megkeseríted a saját életed. Sajnos ez az egész társadalomra jellemző viselkedés. Ezért nehéz levetkőzni. De nem feltétlenül kell beállnod a megkeseredett birkanyájba. Pl. Tanulhatnál többet ha annyira zavarnak a jegyeid. Ha nem megy akkor fektess energiát olyan elfoglaltságokba is amikben sikerélményeid vannak. Nem mindenki jó mindenben.
2018. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Miért nyavajogsz itt, vess véget a barátágnak...


Persze, hogy van az emberben rossz érzés, ha neki nem megy annyira jól és a másiknak jól megy.

De azért rosszat sem kívánhatsz valakinek mert neked nem megy annyira jól.

Igen is vágj fel az 5-el, te érted el azt...

2018. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
32%
Hát nekem is jo jegyeim vannak, es valiban izgulok a vizsgakon nem aldozatot jatszom... Van hogy nem tanulok annyit de szerencsem van es megis otost kapok. Hangoztatni nem szoktam, nem is mernem mert pont van ilyen szaktarsam nekem is es kb mar tole felek hogy en vagyok a szar mert jo jegyet merek kapni. Úgyhogy szerintem nezd at a viszonyod vele is meg kicsit nezz magadba mert lehet nem eloadja magat. En sem szoktam, ha egy tanar latja h parazok nyilvan megmondom h igen nem fogok mas szaktarsam miazt kamuzni h aztan en magabiztossagot reggeliztem. :D van h tenyleg nem keszultem csak jo tetelt huztam es akkor is en voltam a szar h "ja latom nem tanultal..." Ugyhogy azert nezd meg a masik oldalt is mielott itelkezel. Nem vagy ettol szornyeteg,de pont ilyen szituba vagyok en is es a masik felet kepviselem. Azert az se febekig tejfel. :D
2018. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha így vélekedsz a barátnődről akkor keress olyan embert barátnak akinek a viselkedése nem zavar. A barátság lényege az, hogy szeretjük a másikat olyannak amilyen és örülünk a sikereinek. Nem kívánunk neki rosszat. Neked nem s barátnőd ez a lány. Jobb lenne elkerülnöd mert rossz véleménnyel vagy róla és irigy vagy rá. Ahelyett, hogy az energiádat rá pazarolnád a magad életére, dolgaira kéne vigyelni és boldogabb lennél és többre jutnál az életben. Őt nem fogod tudni megváltoztatni. Ezért ketess hozzád illő embert akit akkor is tudsz szetetni ha siketesebb nálad valamiben. Valamiben biztos te vagy a jobb csak azt észre sem veszed annyira a veszteségeidre koncentrálsz.
2018. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb barátnőm sokkal sikeresebb mindenben, fényévekre van tőlem minden szempontból, de ő tesz is érte, ellentétben velem. :D Az már jó pont, hogy rosszul érzed magad emiatt. Tényleg azt kell nézni, hogy te mit tettél meg a dolgokért, nem azt, hogy na legyen már neki szarabb, attól miért lenne jobb neked?
2018. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!