Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szörnyeteg lennék? Mit csinálj...

Szörnyeteg lennék? Mit csináljak? 19/L

Figyelt kérdés

az egyik barátnőm mindig mindenből 5ös volt, a tanárok kedvence. Ellentétben velem.. Engem utáltak mindig...

Most egyetemen ugyan arra a szakra járunk és mindig csak 4-es 5ösei vannak most is. Kezd eluralkodni rajtam az az érzés hogy bárcsak egyszer megtapasztalná milyen valamiből megbukni az egyetemen... nagyon rosszul érzem magam emiatt


2018. jan. 25. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Ez kib*aszott gyerekes viselkedés.Miért zavar téged ennyire más sikere?Ő megdolgozott a jó jegyekért,biztos sokat tanult.Neked is azt kéne tenned,ahelyett hogy nyavalyogsz és féltékenykedsz.
2018. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Fogadd el, hogy jobb tanuló, mint te, ha valóban a barátnőd.
2018. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk, ha már olyat kívánsz, hogy bárcsak bukna valamiből, akkor az már nem igazi barátság.
2018. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Látom sikeresen lepontoztál mindenkit,akinek nem tetszett a válasza.Képzelem milyen elviselhetetlen nyomorék természeted lehet. :D :P
2018. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én normális kedves választ írtam neked amit ha megfogadnál talán jobban éreznéd magad a bőtödben. Ha szerinted ez 0%ban hasznos akkor irigykedj életed végéig másokra és keserítsd meg a környezeted meg a magad életét is. Csak a barátnődet sajnálom aki kígyót melenget a keblén.
2018. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rakott krumplit csinálj....
2018. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!