Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri az, hogy egy fiú miatt...

Megéri az, hogy egy fiú miatt utáljak egy amúgy kedves lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, de több ilyen lány is van aki(k) ugyanabba szerelmesek mint én. Mindig ott vannak ahol a fiú van és én nagyon féltékeny vagyok rájuk. De jelenleg egy lány idegesít a legjobban. Ő mindig nézi a fiút, beszélgetnek, nevetgélnek és még a fiú kabátját is felvette egyszer úgy hülyeségből. És ezt a fiú hagyta és csak mosolygott. Én meg olyan szerencsétlen vagyok, hogy mindig pont akkor nézek oda véletlenül amikor ezek a dolgok történek 'köztük'. Mindig pont akkor nézek oda sajnos. Olyankor mindig elmegy a kedvem az élettől és nagyon rossz érzés. Csak szerencsétlenül.állok ott és nézem őket. Azt tudom, hogy nekem sose lesz esélyem a fiúnál és tudom, hogy rám sose fog úgy nézni mint más lányokra. De nagyon szeretem és elfogadom, hogy nem kellek neki mert azt akarom, hogy boldog legyen. De nembírom ki, hogy nem mellettem boldog. Amikor beszél egy lánnyal egyből féltékenyen nézem őket. És legszívesebben megölném azt akivel beszélget. Most ezt a lányt is kezdem megutálni (sőt, már utálom is) pedig ő amúgy egy kedves lány. Csak ne látnám őket együtt.

Megér annyit egy fiú, hogy miatta utáljak meg egy/vagy több kedves lányt??

Nagyon rossz érzés mással látni. Ettől elmegy az életkedvem is és legszívesebben olyankor a föld alá süllyednék :(



2018. jan. 25. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Jah, az ilyen tényleg szar érzés, de amíg meg sem próbálsz közelebb kerülni a fiúhoz, addig nincs nagyon jogod ahhoz, hogy másokat emiatt utálj. Na jó, van jogod, de ehh...

Ha valaki tetszik, akkor azért megéri harcolni, hiszen így egyrészt megteszel mindent azért, hogy a saját sorsod alakítsd, másrészt meg kevesebb energiád marad másokat utálni. Sok ember rászolgál az utálatra, de ez a lány nem...

2018. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiért nem éri meg utálni senkit, mert azzal magadnak ártasz, de persze ne add fel, és hagyd magad lehagyni, de inkább a célra koncentrálj aminek elérésében riválisok vagytok, mint a személyre szerintem. (Sőt tanuld el tőlük a módszereiket, vagy legalábbis azokat amik működni látszanak, és előzd be őket.)
2018. jan. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk ên sohasem utâltam a làny osztàlytàrsaimat .Elfogadtam hogy mi sohasem lehetünk együtt .Pedig én totàl belevoltam zugva csak nem hittem benne hogy mi valaha is együtt lehetünk plussz a lehetőségek sem voltak adottak mig én egyedül addig ők kb többen voltak .
2018. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Màs làny ismerősöm is volt hasonlo helyzetben összejött egy pasival az osztályban akinek az exe szintén osztàlytàrs volt és az exnek sok bnője volt és utàltâk mind nagyképű volt szemetek voltak .Ez s csaj meg tök normàlis meg jobbfej volt .Akkor jöttem rá hogy nem kell foglalkozni azzal vagy is nem mindíg érdemes mert akkor sohasem lehetsz boldog .
2018. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!