Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja rám mindig azt...

Miért mondja rám mindig azt hogy kislány vagyok miközben egyaltalan nem vagyok az? 18/L

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy tetszek neki meg mondta is. De mindig le kislányoz. Meg hogy én milyen gyerekes vagyok. De tenyleg nem vagyok az sőt éppen hogy tul komoly vagyok belul egy 80 eves asszony vagyok. Ő 30 éves
2018. jan. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Mert hozzá képest kislány vagy.

Nézd meg mit csinálsz..

Egy oldalra kiírod nekünk hogy valaki cukkol ezzel és hogy te pedig nem is vagy kislányos, semmi más infót nem írsz le amiből bármilyen normális választ írhatnánk, szóval konkrétan tényleg csak "hisztizni" jöttél ide.

Szóval igaza is van valamilyen szinten.

Attól hogy a férfiaknak tetszik valaki, még nem jelenti azt hogy odavan érte és tényleg akar komoly dolgokat. Jó sok ismeretség kell ahhoz egymást közt hogy valódi kötődés kialakuljon, addig meg ilyen "b4sznám, bejövős, hmm szép" érzelmek vannak általában a férfiaknál.

2018. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet a kinézeted kislányos, vagy csak belül érzed magad öregnek, de a viselkedésed külső szemmel nézve egyáltalán nem komoly, sőt gyerekes. Az is lehet, hogy csak cukkol...

De egyébként sem az a lényeg, hogy mit magyaráz egy férfi, más jelek alapján (ahogy néz rád, hogy milyen távolságot vesz fel tőled...) sokkal inkább eldönthető, hogy mit akar tőled. Gondolom ahhoz nem tart kislánynak

2018. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nyugdíjas nénikék még sohasem írtak itt ki kérdést, hogy ki mit gondol róluk, meg hogy ők mennyivel érettebbek a korosztályuknál. Pedig Face-en van fent sok, tehát nem azért, mert nem ismerik az internet csodáit. De ez a visszaigazolás kényszer ez csak a tinikben van meg.
2018. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden 18 éves tini azt hangoztatja, hogy érett felnőtt, de közben tényleg kislányok még a húszas évek elején járó nők is. Az írásod alapján nem tűnsz komolynak.
2018. jan. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!