Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30 vagy afelett lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 vagy afelett lévő férfi (kb.32-33-34) bele tudsz szeretni egy 14-15 éves kislányba? Egyáltalán HOGY KÉPES megtetszeni neki egy kislány?

Figyelt kérdés
Tudom, a mai lányok már sokkal érettebbek testileg mint régebben.

2014. jan. 24. 21:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
tud*
2014. jan. 24. 21:08
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
a szerelem nem korfüggő és irányíthatatlan
2014. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ahol megállt az idő ***** válasza:
79%

Bele tud. Manapság bármi megtörténhet,ezen nem is csodálkozok.

:)

2014. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Az én hugom 16 éves, a barátja 39. Bár egy kicsivel fiatalabbnak néz ki. Jol megvannak,elöször elleneztem, de látom hogy nincs gáz.
2014. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát végül is bármi megtörténhet, de szerintem az igazi, valós szerelemre köztük nagyon kevés esély lehet. Inkább azt tudom elképzelni, hogy egy ennyi idős férfi kihasznál testileg egy ilyen, még tapasztalatlan kislányt. És ezt nagyon undorítónak is tartom!

De mondom, lehet hogy létezik - nagyon nagyon kevés - ellenpélda, ahol valóban szerelem, hogyha a lány már érett testileg és szellemileg is.

2014. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs sok köze az érettséghez. Egyszerűen meg tud történni. Úgy lápes erre egy 30-as férfi, hogy nem a kislányt látja abban a lányban.
2014. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok a szexrôl ennyi korkülönbsèggel?
2014. jan. 24. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem az érettség is fontos, mert ha egy értelmes felnőtt 30-as pasast veszünk, akkor nem hiszem, hogy egy komolytalan lányba, akivel alig lehet normális dolgokról elbeszélgetni, bele tud szeretni. Ergo vagy a pasinak kell éretlenebbnek lennie vagy a csajnak komolyabb gondolkodásúnak (szerintem).


Ami pedig a szexet illeti, hát az ő dolguk. Ha szeretik egymást, csinálják. Mondjuk ezt azért nem hiszem, hogy nagy dobra verik, mert azért egy felnőtt férfi meg egy 15 éves fiatal tini.... ez liliomtiprásnak számít.

2014. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

én egyszer beszélgettem egy bizonyos csajjal, de sokáig nem jött elő, hogy hány éves. Mikor megtudtam, hogy még nincs 14 erősen leesett az állam. Lazán kinéztem 16-17-nek minimum. Igaz olyan formás cickókat, és feneket amúgy is csak nagyítóval lehet találni.

hmmm

2014. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy egy ilyen korú lányban találnám meg azt amit keresek,tehát én személy szerint nem tudnék beleszeretni. 34/F
2014. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!