Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek le az emberek?

Miért néznek le az emberek?

Figyelt kérdés
A legtöbb helyre ahova megyek pl. hivatal, munkahely, úgy érzem hogy lenéznek.
2018. jan. 27. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom
2018. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alacsony vagy?
2018. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alacsony. De amúgy akikről szó van azok ismernek, és a családomat is.
2018. jan. 27. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Ez alapján lehet bármi miatt. Öltözet, ápoltság, beszéd, akármi, bármi.
2018. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs státusszimbolum rajtad, ez lehet egy svájci bicska is amit kiteszel az asztalra, vagy egy magnum. Vagy egy bicepsz jó nagy erekkel.
2018. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vetted a lapot..
2018. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért néznek le, mert nem tisztelnek! Ennek több oka lehet, nem vagy kigyúrva, ezért valami gyenge kis esetlen senkinek néznek, halkan beszélsz, azt hiszik hogy félénk vagy, és hogy hülye vagy. Nem vagy nagyképű ez látszik is rajtad, ezért mások azt gondolják veled lehet bárhogy beszélni, mert úgy sem szólsz vissza, és persze mert nem ismernek.


Velem szerintem ezek voltak, veled is szerintem hasonló a helyzet. Csak én ugye azonnal leveszem, vagy megérzem, ha engem akarnak lenyomni, vagy valami sunyi kis mosolyt, bármit meglátok, ami arra utal, hogy most itt lenéznek engem, akkor általában eldurran az agyam és agresszióval érem el, hogy tiszteljenek mert máshogy nem lehet!!! Kéz ökölbe, rájuk kell ordítok, tiszta erőmből beleverek valamibe, szemem vérbe, ha kell ölök! Ez látszik is rajtam akkor, szóval általában bekussolnak és a későbbiekben megváltozik a hangnem, meg a megítélésem.


Persze próbálkoztam humorral, de sohasem nem vált be. Próbáltam normális kommunikációval, persze akkor meg tagadják, hogy de hát ők nem néztek le, és még te érzed magad rosszul. Próbáltam nem foglalkozni vele, de akkor meg folyamatosan őrölt a dolog, hogy miért nem szóltam vissza. Az ilyen szerény embereknek tipikusan csak az nyújthat esélyt, ha elkezdenek gyúrni, mert egyébként lenéznek minket. Azt hiszik csicskák vagyunk, és hogy hülyék, ha sikereket érünk el akkor meg, na hát ki se néztem volna belőled. Persze, ha másról lenne szó az neki alap lenne. Szóval gyúrni kell, hangosan beszélni, határozottn fellépni, ha meg valakin megérzed, hogy csicskának néz, vagy egy senkinek akkor ne hagyd annyiban! Ha kell verd szét a fejét!!!

2018. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!