Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért néznek rá furcsán az...

Mért néznek rá furcsán az emberek az utcán?

Figyelt kérdés

19 éves viszonylag nagy darad és kicsit izmos fiú vagyok. (180cm, 90kg, 21% testzsír) Jó ruhákban járok, leginkább Springfield, Pull & Bear és Saxoo London. Nem vagyok kisebbségi (csak azért írom ide, mert soka félnek tőlük) és Budapest belvárosában lakok.

Rendkívűl határozottan és gyorsan szoktam sétálni, mert nem szeretek időt vesztegetni....


Valamiért amikor az utcán sétálok mindig azt veszem észre, hogy az előtte séráló elkezd néha néha hátra tekinteni a nemétől függetlenűl, hogy mit csinálok. Havonta 2-3x látok nőket átmenni az utca túl oldalára, feltülően azért mert egy oldalon megyek velük.


Nincsenek ilyesztő vonásaim, nem szuszogot és nem vagyok büdős. Semmilyen ilyesztő dolgot nem tudok felhozni, csak azt hogy az korosztályomhoz képest nagyobb vagyok és határozottan járok. Ennyi elég ahoz, hogy napi szinten 3-4 ember megilyedjem tőleg pest belvárosában?


Ez sok fiúval megtörténik? Van más akivel ugyan ez megtöténik? Nyiván nem ismertek, de van ötletetek, hogy mért lehet?

Ha nők vagytok mi ilyeszt meg titeket, hogy látványosan begyorsítsatok vagy átmenjetek az út túlodalára?



2017. máj. 2. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. A mai világban már annyi rosszról hallanak az emberek, inkább kerülik a konfrontációt, valljuk be jogosan.


Az én barátomnál pl.: nem is igazán tudok kedvesebb és tisztelettudóbb embert mondani, mégis amikor egyedül gyalogol az utcán a szakálla, a nagy termete, és a szőr miatt morcosnak látszó kinézete elrettenti az embereket, bár igaz annyira nem, hogy az utca másik oldalára menjenek, csak néha tesznek egy nagyobb ívet. :D Szóval ne aggódj, alapvetően nem veled van a hiba, egyszerűen ilyen a tudat alatti önvédelem. Nem tudják az igazi szándékát a másiknak, de inkább védekezésbe fognak mielőtt bármi történne. Lehet, hogy ellened ez teljesen fölösleges, mivel te nem bántanál senkit, de ha esetleg mégis pont kifognának egy erőszaktevőt, akkor hasznos.

2017. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kigyurt pasiktól én is viszolygok.De nem hiszem,hogy átmennék a tuloldalra,ha szemben találnám veled magamat.Legfeljebb ha többen lennétek.
2017. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Amit gondolsz magadról, az süt le rólad is. Ezért kerülnek el olykor.
2017. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért foglalkozol ilyenekkel ha szocializált vagy? ;)
2017. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Rendkívűl határozottan és gyorsan szoktam sétálni,"

lehet dühösnek látszol

2017. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meglátták hogy ly-al írod az ijesztőt.
2017. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Springfield, Pull & Bear és a Saxoo London ruhák miatt. :-)
2017. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
örulj neki szerintem, en orulnek ha ennyire felnenek tolem az emberek.
2017. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!