Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőnek, vagy férfinak jobb...

Nőnek, vagy férfinak jobb lenni? Miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Nőnek jobb mert férfiként állandoan nő ügyintizöt kapok aki szívat mert verik otthon.
2018. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

Férfinak sokkal jobb lenni. Nekik minden sokkal jobb

Szex- könnyedén elmennek és mindig. Nekik nem kell erőlködni az orgazmusert

Kevesebb elvárás van feléjük

Férfiakat nem nézik le ha nem akarnak gyereket és házasságot de a nőt megszoljak ezért

Ferfiak bármit megtehetnek míg egy nő nem vagy ha meg is teszi a társadalom megszolja érte.

Férfiakat a nők egy kapcsolatában mindig kiszolgálják mint az 5 éves gyerekeket mert ne hogy már ők nagy ferfiak kivegyék a részüket a házimunkában mert az “nőies”

Szívás nőnek lenni minden teren munka kapcsolat bármi

2018. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen igen nyilván mindkét félnél van nehézség, de.. Hagyjuk már.

Nőnek sokkal nehezebb bárhogy is nézzük sajnos. És mikor mi ezt megvitattuk férfi barátaimmal, nem mondtak ellent. Sőt egyikük úgy vélekedett, lássuk be, születésedkor eldől már így a szerencséd az életben. Én volt, hogy majdnem sírtam is mikor belegondoltam ilyenekbe. De biztos nem mindenki így gondolkozik.

Én például nem vagyok egy tipikus "nőies nő", legnagyobb félelmem a terhesség, boldog akarok lenni a kis célokkal és tervekkel amiket én elszeretnék érni az életemben és számomra az örökbefogadás például egy nagyon szép dolognak tűnik(:


De az az igazság, ma már nőként is több opció van, nem a középkorban élünk, én azt mondom mindenki kövesse szíve útját és úgy legyen boldog akár gyerekkel/gyerek nélkül.


A menstruáció, egyéb vele járó kellemetlenségek szerintem kibírható dolgok, viszont a fizetések közti eltérés.. Na igen.. És mellette még a munkaerőpiacon is nehezebb érvényesülni. Van még pár dolog amit helyre lehetne rakni.


Viszont én mindig arra gondolok és ez minden nőnek eszébe kellene jusson, ha szomorú: véleményem szerint a mi "dolgunk" a világban az, hogy szeretetet és gondoskodást hozzunk egy rideg világba(:

2019. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!