Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jött be nektek az életben?...

Mi jött be nektek az életben? . Mire vagytok a legbüszkébbek. Mire nem? Mivel érdemes életünk nagy részét tölteni?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy boldog élet??Ha pénz van akkor minden jó?Célok??Rövid de boldog élet......

2018. jan. 27. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem jött be. Csak arra vagyok buszke h eleg jol megtanultam angolul, de azert ettol nem lehetek elszallva, igaz?! A boldog élet nem létezik. Mindig utólag jöttem rá milyen jó volt a múltban az életem... amikor már elvesztettem azt és egy másfajta életet voltam kénytelen élni. A pénz jó dolog, segíthet, de tévútra is vihet. Mi az, h rövid de boldog??? Nincs értelme ezen agyalni, meghalni sosem akarunk. Többnyire sose... A célok valtoznak. 5 evvel ezelott meg teljesen más celjaim voltak mint most. Nem lehet csak egy cél,tobb kell. Persze lehet, sőt jó, ha van egy fő cél. Azzal érdemes tölteni az életet, hogy élsz. Mindenkinek mást jelent ez, nem tudom neked mit. Amivel nem erdemes az az ivas, videojáték, facebook es egyéb ilyen idorablo baromsagok. Es azokra az emberekre sem érdemes időt pazarolni, akik ezt nem értékelik, v csak hasznalni akarnak téged.
2018. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra vagyok a legbüszkébb, hogy hallássérültként felvettek egy normális iskolába.
2018. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú de sokat kérdezel.:) Na akkor sorban: A hobbijaimban megtaláltam a boldogságot. Amire a legbüszkébb vagyok, hogy sok mindent tudok, tájékozott és intelligens vagyok (na meg szerény). Nem jött be a karrier, és a párkapcsolat sem, de megvalósítottam magamat más téren. Amivel érdemes időt tölteni: szeretteinkkel, barátainkkal, tanulással, minőségi dolgokkal (könyvek, filmek, utazás), élmények gyűjtésével, átélésével. Amire tilos időt pazarolni: tévé nézés, unatkozás, idiótákkal vitatkozás, marhaságok, pl fészbuk, okos telefon nyomkodás cél nélkül. Az életben olyan van, hogy boldog és boldogtalan időszakok. Akkor jó, ha egészség van, ha beteg az ember, akkor nem tudja sem élvezni, sem használni a pénzét. Jobb a rövid, tartalmas élet, mint a hosszú, de unalmas. A célok fontosak, és azokat elérni, álmokat valóra váltani, illetve a minden körülmények közt a lehető legjobban érezni magunkat.
2018. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagyok az alkotó tevékenységekre, amiket folytatok. Dolgokat hozok létre a semmiből :)
2018. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok rá, hogy ha kell, kitartó vagyok és képes vagyok elérni, amit akarok. Nem vagyok rá büszke, hogy pesszimista vagyok és mindenben a rosszat látom, így sokszor meggyőzöm magam, hogy amit akarok, az hülyeség és nem érdemes belekezdeni. A pénz eszköz a szabadsághoz. Utazni szeretek, fotózni, és szeretem a kutyáimat.
2018. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Büszke vagyok a vérvonalamra; az ókori Fáraó volt a nagymamám, aki részt vett a piramis építésében, mint főkordinátori adjunktus. A vér nem válik vízzé.


Nekem nagyon bejön sok minden, szeretem a téliszalámit almapaprikával, és még a hamburgert is.


Nem igazán vagyok büszke, arra, hogy mi magyarok nem tartottunk rabszolgákat, és Attila megállt Rómánál, pedig jobb lett volna, mert most nem lenne Vatikán, és nem kellene a baromságait hallgatnia az emberiség bölcsebb felének.


A boldog életet csak úgy teremthetsz, ha más is profitál belőle, mit ér a gazdagság, ha nem ajándékozhatsz annak, akit kedvelsz szeretsz. Semmit. Adni öröm. Ez lehet néhány kedves szó is, biztatás. Boldogság, az amikor már nem a külvilágtól várod a megváltást, a visszaigazolást, a vállveregetést. Sose leszel boldog, ha nem a saját útadat járod.


A pénz azért jó, ha van,mert tudod irányítani a világ eseményeit, embereket vesztegethetsz meg, és kifizethetsz egy afrikai árva egyetemi tanulmányait, és egy szép napon a saját hazádban lesz miniszterelnök, és ad egy csomó melót, ami még több pénzt hoz. Nem elkölteni kell, az a baj mindig elköltésben gondolkozol, én már tíz éve nem költök, mert ingyenes minden.


A cél a hatalom, enélkül elsorvadol. A boldogság nem cél, hanem eredmény, ha boldogtalan vagy, az egy jel, hogy valamit rosszul csinálsz. A test is küld jeleket, figyelmeztet.

2018. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Büszke vagyok, hogy végre mertem nemet mondani az idióta, ostoba pletykás gonosz rokonaimnak és kiköltöztem 1000k-re minden visszahúzásuk ellenére :)


Nm vagyok büszke, hogy 4 éve nem tudom leküzdeni a bulimiát.

2018. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra vagyok büszke, hogy képes voltam leállni az állandó agyalással/görcsöléssel, megtaláltam a célom, amit mindenáron meg fogok valósítani, nem fogom hagyni, hogy bárki is eltántorítson ettől.
2018. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmire.
2018. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Arra hogy lyuk van a lábam között :D

Viccet félretéve arra hogy akármi rossz történik én sosem adom fel mert lelkileg nagyon erős vagyok :)

2018. jan. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!