Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megunjatok a regi zeneiteke...

Ha megunjatok a regi zeneiteket, honnan kerestek ujakat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Youtube, rádió.
2018. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a Petöfi radio lejatszadi listaja,én itt szoktam legtöbbször keresni.Egész változatos,vannak regebbiek-ujabbak.Bocsi az ekezetek miatt!

2018. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nehezen megy ez a dolog. Ha megszeretek nagyon egy együttest, vagy zenéket az adott időszakra, utána nehéz "elengednem" őket mikor meguntam, és újat kell keresnem.


Először ilyenkor körülnézek, hogy az adott együttesnek vannak-e még olyan számai amiket még nem hallottam, és jók. Ha ez nem jön be, akkor nagy nehezen elkezdek "ismerkedni" egy olyan zenekarral vagy énekessel, akit alapból kedvelek 1-2 szám alapján, de a többi zenéjét még nem hallgattam meg sosem. Ilyenkor általában megnyitogatom, beletekergetek a zenéikbe és ha tetszik, akkor felveszem a repertoáromba.

2018. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobbára youtube, valami szimpatikus rádiót elindítok s néha belefutok valami jóba. De más videóból is jöhet. Pl. látok egy AMV-t (összevágott anime zenei aláfestéssel, néha nagyon poénos) vagy egy blogger rak be zenét, megtetszik, megkeresem...


De sosem unom meg a régi zenéimet, iszonyúan sokan vannak és a kisszámú kedvencemet jóformán mindennap hallgatom, megunhatatlanok :)

2018. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában a Spotify is egészen jó új előadókat szokott nekem ajánlani. Viszont a legtöbbször még mindig a baráti összejöveteleken hallok valamit, barátaimmal vagy haverjaimmal közös utazás alkalmával.
2018. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, mint a négyes. Sokat YouTubeozok, AMV-ket nézek, és egyszerűen belebotlok egy olyanba, ami tetszik.

Egyébként én egész hamar megunom a zenéimet, viszonylag válogatósnak tartom magam, de sokszor visszanyúlok azokhoz, amiket régen hallgattam.

Plusz attól is függ milyen kedvem van, ezért nagyon gyakran változtatgatom a lejátszási listámat, kiveszek belőle, hozzáadok egy számot, és persze a sorrend sem mindegy. Az sem, mit hallgatok meg közvetlen lefekvés előtt. (Legalábbis nekem.)

2018. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb mindenféle stílust szeretek és hangulattól függ, hogy mit hallgatok, rap, metál, punkrock, dubstep, minimal..mindent szeretek. Van hogy egy szám annyira megtetszik hogy állandóan azt hallgatom, egy idő után akkor megunom, aztán félre teszem egy időre, de sose csinálok olyat, hogy többször nem hallgatom meg. Új zenéket youtube-on találok, mert szokott feldobni újakat ajánlásnak és ha nem ismerem meghallgatom és eldöntöm hogy tetszik-e
2018. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
spotify eheti kaland
2018. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Youtube vagy spotify ajánló, vagy hasonló stílusú ismerősök fészbuk üzenőfalán elkezdem hallgatni a zenéket amiket kitettek és ha valamelyik tetszik, akkor arra keresek youtubeon. Meg barátokkal is szoktunk egymásnak zenéket linkelni ha találunk valami jót.
2018. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!