Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik több éve együtt vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több éve együtt vannak a párjukkal tényleg megunjátok egymást?

Figyelt kérdés
Kajába is megunja az ember ha mindig mindennap ugyanazt eszi. <-- Ez mennyire igaz?

2016. nov. 18. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
igen,persze.tökéletes a hasonlatod.
2016. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Nos? Cserélünk? (legalább egy hétre?)
2016. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Aha, mert a kavet is sokam meguntak mar...
2016. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Még nem volt komoly kapcsolatom fiatal vagyok most vagyok igazán szerelmes és (egy illető mondta nekem ezt) és kiváncsi vagyok ,hogy ez igaz. (Nagyon elvette a kedvem ,hogy ilyeneket mondott és hát mindenki van ,hogy elbizonytalanodik).

Én igazából úgy hiszem ,hogy ,akit tényleg szeretünk nem lehet megunni ez olyan mintha megunnánk az egyik jó barátunkat vagy az egyik családtagunkat vagy ,hogy mondjam. Ha jó a kapcsolat és van változatosság pl: nem mindíg ugyanazt csinálják a párok új dolgokat fedeznek fel ,akkor szerintem nem lehet megunni. Az meg szerintem nem megunás és nem számít ha a kapcsolatban az egyik fél megnéz egy szép lányt vagy egy helyes férfit. Ha igaz lenne ,akkor meg szerintem lennének együtt évtizdekig is akár vagy ha már nem szeretnék egymást. Meg ha normális állnak a kapcsolathoz támogatják egymást megélnek szép élményeket ,akkor igaz ,hogy az a rózsaszin köd elmúlik ,de a szeretett nagyon erős lesz. Ezt gondolom én persze még fiatal vagyok és nem volt olyan párkapcsolatam ezért gondoltam megkérdezem ,hogy mi erről a véleményetek azoknak ,akik jó pár éve együtt vannak és mennyire igaz-e rátok ez a dolog.

Meg köszönném a normális válaszokat!

2016. nov. 18. 22:26
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Igen tényleg "megunjuk" egymást. Ez általában annyit takar csupán, hogy a napi 3 dugásból, heti 3-4 lesz mert nem csak abból áll az élet és rájövünk, hogy jó a közös program, filmezés, étterem nomeg a beszélgetések. Sokan ezt úgy kezelik sajnos, hogy "elmúlt a szerelem", holott csak annyit tesz, hogy rájövünk, hogy szívünk hölgye nem csak egy luk mi meg nem csak egy répa.

Ilyenkor felnyaljuk egymásra rendszerint az elhasznált címkét, aztán jöhet az új termék. Sajnos a mai világban így működik :( 30/f

2016. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor ha nem törődtök egymással.
2016. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

5-ös válaszoló igazad van sajnos! De nem mindenki ilyen ,hogy két hét és vége stb. Én őt tényleg szeretem (csak ez a dolog sajnos megijesztett) szeretném őt mindenben támogatni és boldoggá tenni és mindenben ott lenni mellette nem csak a jóban!! :)

2016. nov. 18. 22:46
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Engem per pillanat másfél perc alatt meguntat egy nő, úgyhogy szóba sem jöhetne a többéves előzmény.
2016. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Mi 7 eves hazasok vagyunk, ezalatt az ido alatt volt amikor meguntam, aztan minden visszaallt a normal kerekvagasba. Egy hosszu kapcsolatban vannak valtakozo periodusok, nem egy allapot stagnal 50 evig:-))))
2016. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi szerelem s szeretet s hűség van.Ha van közös témátok,jókat tudttok beszélgetni,nevetni.Ha együtt szereztek új élményeket.Ha hasonló az érdeklődésetek s az életfelfogásotok akkor működni fog!Az hülyeség,h az ellentétek vonzák egymást!
2016. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!