Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van Majkáról pár gondolatom,...

Van Majkáról pár gondolatom, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Bár Majka nem cigány, de cigányok közt nőtt fel, és stílusra igazi csibész cigány gyerek. Cigány gyerek vagyok, látom jól, hogy az a stílus tőlunk jön.

Majka a ciganyoktól látott stílussal jól tud bánni, és csak azt hagyja meg belőle, ami a magyar embereknek tetszik, karakteresnek érzik.



2018. jan. 30. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem undorító a Bàj Alexes közös száma,lenèző a nőkke szemben(ez a legenyhébb kifejezés amit tudok) és Majkától nem hiteles neki is felesége van meg már gyereke még is játsza ezt a nőkihasznàlós témát ezzel a majomgyerekkel,amikor csalàdapaként èl,szégyen,hogy közreműködött benne meg szégyen amit a médiában csinàl a műsoraiban.Èn kínosan érzem magam amikor őt látom.
2018. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Miről mi a véleményünk? A gondolataidról, vagy Majkáról? Mindig azon csodálkoztam, hogy lehet ilyen jó nője. Amúgy semmi különös. A stílusa sem tetszik és karakteresnek sem tartom. Szimpla tévémunkás.
2018. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Nekem tetszik benne, hogy nem egy képmutató, elkényeztetett divatmajom, hanem megtapasztalta, milyen az, mikor az utca neveli fel.

Az viszont nem tetszik, hogy a TV2-s idióta műsorok miatt átpártolt az RTL-től, mely ismertté tette.

___


Értelmes gondolatokat fejezel ki, helyesírási hiba nélkül - nem semmi! Bárcsak minden cigány ilyen lenne! (mondom ezt úgy, hogy magyarként egyáltalán nem zavar a cigányok társasága, sőt, valamilyen szinten meg tudom érteni azt, hogy miért nem akarnak beilleszkedni egy társadalomba, mely gyűlöli őket. Persze, azt már sosem fogjuk megtudni, hogy a társadalom anno, ideérkezésükkor megadta nekik az esélyt, vagy pedig már akkor is elutasítóak voltak velük szemben.) Tudom, 0% leszek, mert nem cigány embertársaim közül nem sokan gondolkoznak hozzám hasonlóan.


25f

2018. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én már nem bírom nézni azokat a műsorokat amiket ő vezet mert mindenkit állandóan a vezetéknevén szólít. Ritka bunkóság.
2018. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Most igencsak megy neki a szekér, így elég nehéz, hogy az embernek ne legyen véleménye róla, miután minden mūsorban õ szerepel (és nem az IHM paródiára gondolok :D).


Egyébként sokat fejlõdött szerintem, tõlem nagyon távol áll ez a stílus, amit képvisel és anno az erõltetett gengszter rap nem állt neki jól.

Én szentül hittem, hogy nem válhat belõle jó elõadó, hangja nincs, rapper-nek nem jó, folyton csücsörít a dalokban, a stílusa erõltetett.

Amikor elkezdett szerepelni a Sztárban Sztár mūsorában, ott kezdtem megszeretni, aztán elkezdtem nézni a többi mūsort is amit vezet.

A beszélõkéje kétség kívül kiváló és fordulatos, a humora természetes, a megnyilvánulásai tiszták, õszinték és annak ellenére, hogy nagyon bunkó és lekezelõ néha, abszolút szerethetõ, jó humorral megáldott mūsorvezetõ.

A dalaitól azelõtt falra másztam, de a barátnõm elrángatott egy koncertjére, igaz másfél órát késtek az elõadással, de meg kell mondjam jól éreztem magam és akkor figyeltem fel a "Mindenki táncol" címū számra, ami nagyon jó hangulatúra sikeredett, illetve a "Belehalok" is nagyon jól szólt élõben.

Majka pedig nagyon jó formában volt és végignyomta, ahogyan kell.

Bocsi, hogy hosszúra sikeredett, szeretek részletesen véleményezni :D


Visszatérve a kérdezõ gondolataira, úgy tudom Majkában van "hegedū vonás" de õ maga nem sorolja magát a cigányok közé. Lehetséges, hogy tévedek, de igazából teljesen mindegy, ez nem von le semmit egyik ember értékébõl sem.

2018. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!