Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy gondolatom a szüleimrő...

Van egy gondolatom a szüleimről. Vélemények? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Amivel kezdeni kéne az, az, hogy én meg a szüleim mindhárman nem vagyunk egy toppmodell alkatok (nagyon nem), de ők mégis azt gondolják, hogy ők (meg persze szerintük én is...) tökéletesen nézünk ki, de ez nem igaz. Amikor valakit meglátnak az utcán, aki szintén nem egy toppmodell alkat, arra az emberre rögtön elkezdik mondani, azt, hogy milyen dagadt, "hogy néz már ki" meg ilyesmik. Amikor szóba jön ilyenkor, hogy "Miért én például, hogy nézek ki?" azt mondják, hogy nagyon jól, és milyen szép arcom van meg minden. Kíváncsi lennék ezek után, ha mondjuk én mennék el mellettük az utcán úgy hogy nem ismernek engem mi lenne a reakciójuk?
2016. aug. 29. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudják ők, hogy kövérek szerintem, csak jobb a dolgot az asztal alá söpörni. Tolj alájuk egy mérleget, az érték magáért beszél.
2016. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tudják, de azt nem, hogy ez hogy esne annak a másik embernek, ha mondjuk valóban ezt a szemébe mondaná. Meg persze lehet, hogy az, az ember nem is tehet róla pl.: valami betegség, vagy bármi más.
2016. aug. 29. 17:33
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

En meg ugy sem itelkezek az emberek felett, hogy egyaltalan nem vagyok duci, sot. Szerintem ez a legrosszabb emberi tulajdonsag, ami letezik. Es ha a felnottek ezt csinaljak, akkor mit varhatunk egy fiataltol?

Szerintem is szembesitsd oket azzal hogy ok sem tokeletesek.

(es igy utolag elnezest kerek azert hogy ekezetek nelkul irtam)

2016. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy tehet vagy nem tehet róla, most másodlagos, az a kövérség tényén nem változtat.
2016. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lesz a járható út. A legközelebbi ilyen "beszólásnál" szembesítem velük, hogy ők sem tökéletesek.
2016. aug. 29. 17:50
 6/11 A kérdező kommentje:
#4-nek Szerintem ezen nem változtat ha betegsége van valakinek, ha úgy jött le, hogy magamról beszélek a betegség szó alatt, akkor ez nem így van. Betegségen olyanokat értek, hogy pl.: Valakinek a térde nem bír semmit.
2016. aug. 29. 17:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Változtat helyet másodlagos, elnézést.
2016. aug. 29. 17:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Bár az is igaz lehet, hogy a térde valakinek rossz, attól még nem kell zabálni. Nálunk az iskolában pont így van a tesi(!) tanárnővel, hogy régen kézilabdázott, de valami lett a térdével és azóta csak hízik és hízik.
2016. aug. 29. 17:55
 9/11 A kérdező kommentje:
15/f
2016. aug. 29. 21:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát... meg van a véleményen róluk. :(
2016. aug. 29. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!