Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hogy azok az emberek...

Miért van hogy azok az emberek akik bántottak szerencsésebbek mint én?

Figyelt kérdés
Engem mindig kigúnyoltak az iskolában a csendességem miatt. Nos ezeknek a lányoknak van párkapcsolatuk, jó munkahelyük. Engem a párkapcsolatomban és a munkahelyemen is sz@rba vettek.
2018. jan. 30. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi köze a két dolognak egymáshoz?!?!?
2018. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan, ezért.
2018. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Mikor volt az élet igazságos? Csak a filmekben meg a mesékben van úgy, hogy a csúnya kis parasztlányból hercegnő lesz akit feleségül vesz a herceg, a gonoszok meg megkapják a büntetésüket.

A való világ sajnos nem így működik. Általában az ártatlanok szenvednek, és a g**ik járnak jól, akik áttaposnak másokon.

2018. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem igenis van köze a kettőnek egymáshoz. Merthogy a mai társadalomban ezerszer könnyebb érvényesülni, ha az embernek jó a beszélőkéje. Ha te csak csendben tűröd, hogy bántsanak, nem állsz ki magadért, akkor egyre többen és többen fognak átgyalogolni rajtad. Tűrted a suliban, tűröd most is. Ne haragudj, nem tudlak sajnálni, ha nem vagy képes a sarkadra állni, és nem hagyni, hogy mindenki átbasszon.
2018. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

1. Ne hasonlitgasd magad masokhoz!

2. Azzal, hogy nem ertekeltek az nem a te hibad, inkabb szerencses vagy, hogy nem kell mar ilyen emberekkel foglalkoznod.

2018. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért, hogy eszmélj és küzdj
2018. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az életben mindig az tud érvényesülni jobban, aki nem hagyja magát.
2018. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!