Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig nézek egy fiút, akaratl...

Mindig nézek egy fiút, akaratlanul is. Olyan kellemetlen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, elsős gimnazista.

Van egy osztálytársam, külsőre jól néz ki, viszont nem tetszik, nem vagyok belé szerelmes, semmi ilyesmi.

Még sosem beszéltem vele pár mondatnál többet.


Valahogy mindig rá téved a tekintetem, nem tudom miért, de annyira zavar, olyan, mintha valami zaklató lennék...

Próbálom elkerülni ezt a dolgot, volt, hogy jobban ment, de most nem annyira.

Amikor közelebb ül hozzám, akkor nem olyan nehéz nem rá nézni, ellenben, ha távolabb van, akkor mindig ez van, elnézek és felidegesít, hogy már megint ránéztem.


Már annyira bosszant, hogy ilyen hülye vagyok, de komolyan...

Mit csináljak ellene? miért nézem én egyáltalán?

Totál kattantnak nézhet...



2018. jan. 31. 16:06
 1/2 anonim válasza:
Probáld le foglalni magad; beszélgess valakivel például. Lehet, hogy tudat alatt tetszik neked egy kicsit. 14/l
2018. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért van a szemed. Ebből se csinálj magadnak ügyet, amúgy sem látja, hogy a sliccét nézed. De tudom miről beszélsz. Anno megújjaztam magam, gondoltam Bélára, és képzeld el, amikor elmentem Matyira gondoltam. Azután nagyon kínosan éreztem magam, mert Matyi nem is tetszik.
2018. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!