Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartotta egy valaki ezt...

Miért tartotta egy valaki ezt szánalmasnak?

Figyelt kérdés

Én azt szoktam csinálni, hogy én mindenkihez oda merek menni és oda is megyek szinte mindenkihez ha egyedűl vagyok! Csajokhoz oda megyek csajozni, fiúkhoz haverkodni ,na meg. Ha valakivel vagyok 100 forintot kérek, hogy oda menjek azért mert mindig engem kűldözgetnek olyanokhoz is akihez nem akarok oda menni! 200-at meg ha oda megyek valakivel vagy ha valakikkel fejenként 100-at, ha meg valami vad-ab emberről van szó mondjuk nem magyarról vagy részeg alkoholistáról akkor dupla annyikat kérek pl részeg alkoholistához mentem már oda többször is legutóbb úgy mentem oda, hogy szevasz mizu :D!! Csak az íllető aki ezt mondta még ő arra mondta, hogy szimplán én magamba oda megyek pár emberhez mert ő ezt a pénzkéregetős dolgot nem tudja. Nem értem mi a szánalmas abba, hogy oda megyek olyan csajokhoz akik nekem tetszenek vagy haverkodok legalább ismerkedek és akár egy közösséget is össze hozhatnék ha egyedül vagyok persze akkor megyek oda sok mindenkihez , és mi a szánalmas ebbe hisz még bátor is vagy?!

15/F



2018. jan. 31. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tarhálsz magyarul. :D
2018. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem ki az a 2 bites szerencsétlen aki ezért 1ft-ot ad..
2018. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uncsi tesómon kívűl. Mindenkinek adnia kel! És adnak is ha akarják.
2018. jan. 31. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azt érzik szánalmasnak a többiek, hogy a magabiztosságodból fakadó nyitottságodat materiális haszonszerzésbe forgatod bele, amit én sem nagyon tudok hová tenni. Sok sajátos történettel találkoztam már, de ez még nekem is új...


Az meg egyelőre magas nekem, hogy valaki más miért fizet neked azért, ha odamész valakihez... Nekik az miféle pozitív hatást vált ki!? Ha meg szívatnak téged ezzel, hogy küldözgetnek mindenféle alkoholistához meg barnabőrűhöz, abban az esetben meg az a szánalmas fennhangja a dolognak, hogy pénzért bármire hajlandó vagy. Gyakorlatilag prostituálod magad. Nem gáz szerinted, ha eladod a lelked csak úgy, szórakozásból!?

2018. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyik az, hogy voltak már olyanok is akik azért fizettek 100 forintot, hogy oda menjek valakihez, de álltalába ez úgy szokott lenni, hogy fizetnek azért, hogy oda menjek velük valakihez! pl a részegekhez kűldtek oda meg csajokhoz is kűldtek már! És pl mikor a részegekhez oda megyek próbálok poénosan oda menni!
2018. febr. 1. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Száz forintból max kifit veszel. Ez nem biznisz, legalább egy ezrest, min 500 forintot legyen egy perc.
2018. febr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!