Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki a kollégáim?

Miért akadnak ki a kollégáim?

Figyelt kérdés

Nos szóval egy irodán osztozunk 4-en. Most eléggé meg vagyok fázva. Odafigyelek a higiéniára meg minden....

Ennek ellenére miért nem otthon vagyok, mit fertőzőm őket stb.

úristen, ez csak egy nátha



2018. febr. 2. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

En is utalom amikor vki betegen jön be melozni. Egész télen odafigyelek, ovom magam minden sz.rtól. Erre két hete bejön az egyik kolléganőm akinek taknya nyala egybe folyt, levegőt alig kapott, szépen végig fertőzött mindenkit. Egy hetet voltam táppénzen miatta.. köszi....

ezért nem szeretem ha vki betegen jön dolgozni. Maradjon szépen otthon kúrálja, Pihenje ki magát, és hagyja dolgozni a többieket. Mindenki boldog.

2018. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Igazuk van, náthásan maradj a pitsádon, nem kell betegen berohangálni!


Három nap alatt kifeküdnéd, ha nyugton ülnél, ehelyett mártírkodsz meg bejársz aztán két hétig nyávogsz, hgoy nem gyógyulsz meg.


Jobb helyeken ezért első órában hazazavarják a kollégát, majd jöjjön vissza négy nap múlva.

2018. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha maszkot-kesztyűt viselsz, korrekt vagy, ha nem, mit panaszkodsz???

Taknyod, nyálad, bacid minden megfogott dolgon...


Persze, ezt még vissza fogod kapni tőlük s milyen boldog leszel a taknyosodás után, hogy ismét az lehetsz:DDD

Na, ezért;)

2018. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szerintem az teljesen más, ha az ember szörtyögve, náthásan ugyanúgy dolgozik. Ez nem influenza...

Igen, elkaphatjuk egymástól, de ez benne van ebben az időszakban. Így mindenki otthon maradhatna, orrot fújni irodában is lehet.

2018. febr. 2. 12:29
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as ez is benne van, de ilyenkor ezt szerintem el kell fogadni, hogy néhány napig náthás lesz szinte mindenki.
2018. febr. 2. 12:31
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Hogy' kerülsz ezzel a társadalomellenes szemlélettel munkahelyre? Az ilyeneket karanténba kellene zárni és addig ott tartani mig megtanulják az emberi társas viselkedés alapnormáit!!!
2018. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Joggal akadtak ki. Lehet indokolni, miért nem mész táppénzre (én se szoktam, egyszerűen nem fér bele anyagilag, plusz tudom, hogy a többiekkel tolnék ki, mert helyettem is dolgozni kell), de ettől függetlenül el kell fogadnod, hogy igazuk van.
2018. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Ritka nagy tapló vagy.

"el kell fogadniuk, hogy egy pár napra náthás lesz mindenki" --- neked ugyan mindegy, a lényeg, hogy te jófej vagy és bementél dolgozni, mert te így óhajtottad, a többiek meg fogadják el az óhajodat meg a náthádat.

Gondolom te az a fajta lény vagy, akinek gyerekkorától fényesre nyalták a fenekét de nevelni már volt energia - ez lett belőled. Pojáca

2018. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű nátha aha .. köszönöm szépen ..a hozzád hasonló gondolkodású emberek miatt töltöttem betegen több mint két hónapot mondván csak náthásak és nem is fertőznek .. mégis majdnem a kórházban kötöttem ki ..
2018. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem törvényszerű, hogy elkapja az ember a betegséget.

Ritka nagy tirpák vagy. Lehet, hogy a kollégáidnak pl. gyereke van, és nem szeretné, ha elkapná.

Remélem, minél hamarabb kirúgnak téged onnan.

2018. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!