Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki a kollégáim?

Miért akadnak ki a kollégáim?

Figyelt kérdés

Nos szóval egy irodán osztozunk 4-en. Most eléggé meg vagyok fázva. Odafigyelek a higiéniára meg minden....

Ennek ellenére miért nem otthon vagyok, mit fertőzőm őket stb.

úristen, ez csak egy nátha



2018. febr. 2. 11:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Halljátok ennyi negatív választ, ez egy nátha (kifújom az orrom megcsinálom a teámat és dolgozom tovább) ennyi erővel az ország is leállhatna. Minden második ember fújja az orrát. Nem fertőzök szándékosan senkit, ez nem ebola. Én is tudom kitől kaptam el mégsem vagyok rá kiakadva.
2018. febr. 2. 15:45
 12/19 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom milyen munkahely ahol egy náthával állandóan táppénzre lehet menni..
2018. febr. 2. 15:50
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek olyan erős az immunrendszere, mint neked. Neked lehet, hogy a nátha csak pár napos orrfújást jelent, de másnak többheti szenvedést, durva szövődményeket is jelenthet. De ha nem is reagál ennyire rosszul a szervezete a dologra, akkor sem szeret senki beteg lenni. Nem is értem, hogy mit lehet ezen nem érteni.
2018. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 12


Tudod mit, kapj el egy jó kis hasmenéses balhét...napi 200x wc -re szaladsz, ha lesz közeledben, mert hát be is kell érned melóba meg vissza, de túléled szerintem vagy nem;)


Persze, ha "szereted" főnököd s munkatársaidat, érthető.

2018. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Annak ellenére, hogy valahol érthető a kollégák reakciója, azért nem minden orvos írja ki az embert egy kis náthával.
2018. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyebkent a natha is fertoz...mar bocs ilyenkor a bacijaidat azert tovabbadod, terited max. mas nem kapja el. Mellesleg orvos vagy te, hogy tudjad influenzas vagy-e vagy "csak" megfaztal...az en gyermekem rendszeresen taknyos, de o allergias. Ennek ellenere, amikor mar ilyen-olyan szinu jon az orrabol viszem az rovoshoz es mindig kiderul o ez most virus o ez most baci...pedig alig masabb, mint amikor csak allergias.

Amikor hapcizol vagy 100 km/oraval aramlik ki beloled a bacis levego, kohogesnel detto.

Mondd, hogy bocsanat. Vigyel kezfertotlenitot es magyarazd el...nem mehetsz tappenzre mert most nagyon kell a penz. Ezt meg szokta az emberek 99%-a erteni.

2018. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kívánok mindenkinek egy olyan munkahelyet, ahol ha egy taknyos ember kiesik, egyből lehet 14 órázni pár napig. Majd megnézem, mit szeretnétek jobban: a taknyos családotokat látni, vagy egyáltalán a családotokat látni...
2018. febr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én sosem kapok el náthát, évek óta csak ilyen hányós vírussal voltam beteg, ha voltam.

Ettől függetlenül utálom, ha beteg ember van mellettem, mert gusztustalan. Szörcsög, szívja-fújja az orrát, a hurutus köhögés hangjától elhányom magam, a sima meg "csak" idegesít. Undorító az egész betegség úgy, ahogy van, nem értem, miért megy ilyenkor valaki emberek közé, ha nem feltétlen muszáj.

2018. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jezus aki ennyire fel oltassa be magat influenza ellen!!!
2018. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!