Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha te lennél isten akkor mit...

Ha te lennél isten akkor mit várnál el az emberektöl vagy tölem?

Figyelt kérdés

mondjuk azt h te vagy az isten.

én nem hittem soha benned.

aztán hirtelen bebizonyítanád, h létezel.

de aztán jo sokáig magasról leszarnál.


miért szarnál le?

mit várnál el tölem?

milyen legyek?


miért bizonyítanád a létezésed, ha másoknak nem?

miért nem bizonyítanál azoknak akik hisznek?

miért nem azoknak akik nagyon tagadják a létezésed?

miért pont én?


és más emberektöl mit vársz el?


(bocs a helytelen írásért-már béna vagyok ebben)



2018. febr. 2. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A helyesírást várnám el tőled, mert az, hogy béna vagy benne, nem túl jó kifogás, hogy egy ömlesztett fos legyen a kérdésed és a tartalma. :/
2018. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha én lennék Isten, nem várnék el semmit, és annyit se mondanék, hogy helló, hanem egy szempillantás alatt eltakarítanálak a Föld színéről az egész emberiséggel együtt. Aztán teremtenék egy értelmesebb fajt, vagy hagynám a bolygót az állatoknak, növényeknek.
2018. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennének elvárásaim. Élj úgy, ahogy neked tetszik.
2018. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Hogy megtanulj helyesen írni.
2018. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
54%
Ha én lennék az isten akkor nem teremtettem volna embereket.
2018. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel minden ember Isten dicsőségére fogantatik, azt várnám az emberektől, hogy boldogok legyenek.
2018. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy áldozz nekem kecskét.
2018. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem bizonyítanám a létezésem, engem speciel nem zavarna, hogy nem hiszel bennem. Senkit se kárhoztatnék emiatt. Mindenható lényként miért bosszankodnék azon, hogy néhány kis földi halandó tagadja a létem... vagy akár az összes. Hadd tagadják, ha nekik úgy a jó.

Aki meg hisz, annak bizonyíték sem kell.

Mit várnék el? Ha én teremtettelek, mindenhatóként nyilván teljes tudatosságomban olyanná teremtettelek, amilyen vagy. Azt várnám, hogy olyan is maradj: Önmagad. Ha festek, és a kék festékem zöldre vált, a festékes tubust kivágom a kukába, és másik kékkel ráfestek a bezöldült felületre. Ha viszont a kék kék marad, örülök a képnek.

2018. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Isten minden körülötted lévő dologgal bizonyítja, azaz kinyilatkoztatja magát, a létezését.

Nem szar le! Miért tenné? Ő szeret téged. Mindenkit szeret, azokat is akik ellene fordulnak.

Szeretne kapcsolatot veled, örülne ha észrevennéd, hogy szeret téged, várja, hogy ajtót nyiss Neki és elfogadd az örök életet azzal hogy hiszel benne és Jézusban aki meghalt azért, hogy örökké boldog lehess, mindezt azért mert szeret.

Próbálj meg kedves lenni és szeress te is másokat, azokat főleg akik szerinted nem érdemlik meg. Kihívás, de nyugi az örök boldogságért szerintem megéri.

Isten mindenkinek bizonyítja a létezését, minden ember szívében ott van az űr, a hiánya.

Az is, hogy megfogalmazódtak benned ilyen kérdések azt jelenti, hogy vágysz arra, hogy megismerd.

A Bibliában megtalálhatod a válaszokat, viszont ehhez sokszor kell segítség, hogy megértsük, meghalljuk amit Isten mond nekünk.

Nyugodtan írj üzenetet, ha bármi eszedbe jut, megpróbálok válaszolni, viszont ember vagyok és (még) nem tudom mindenre a választ.

2018. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jézus nem létezik és soha nem létezett. a biblia is hazugság. ezaz igazság. semmi nem igaz a bibliában lévők. minden ami benne van az lopott és eldeformálodott dolgok.
2018. febr. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!