Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy 14...

Mit gondoltok arról ha egy 14 éves lány cigizik? Ez gáz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

6


Környezetfüggő ez. Az általánosban, ahová jártam, sokan cigiztek, de a gimiben már senki sem az osztályban.

2018. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tudja mi az a COPD és többi betegség amit ezzel magának okozhat. (Persze ez kortól és nemtől függetlenül igaz.)
2018. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Így járt. Leszarom. xD 17/l
2018. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy rontja a saját egészségét (és ha később anyaságon törné a fejét, akkor az milyen hatással lenne a babájára) és ha olyan helyen dohányzik ahol mások is vannak, akkor azokét is passzív módon. Én ha az apud lennék, akkor leültetnélek és kulturáltan higgadtan elbeszélgetnék, demonstrálva példákkal, hogy ez nem a helyes irány! :)


39F

2018. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Cigizni gáz kortól függetlenül.
2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gyerek és bármit gondol, egyrészt nem tudja eldönteni tényleg jó-e ez neki, másrészt meg nem tudja mégcsak annyira se feldolgozni a szervezete, mint egy felnötté. Szerintem egy 14 éves max azért szokik rá, mert be akar illeszkedni vagy felnöttnek akar tünni. Pedig pont ez az, ami dedós.


Btw én is megvoltam 14 évesen is cigi nélkül, most is megvagyok és meg is leszek. Plusz, csak hogy tudd, a legtöbb értelmes ember visszataszítónak tartja, hogyha állandóan cigifüst szagú vagy.

2021. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!