Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy itt gyk-n vitáztatok valakivel, akinek sikerült meggyőznie titeket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nem volt szimpi a válasza ezért írtam neki, hogy visszavehetne az arcából, ő visszaírt, és sok privát után barátok lettünk. Szinte csak olyanokkal lettem itt jóban akik először nem voltak szimpatikusak. 24L
2018. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem , saját tapasztalataimat elveimet meggyőződésemet nem mozdítja ki semmi . Azon a tényen pl hogy a szénsav árt és az energiaitalok károsak vagy a migráció többnyire káros Európára felesleges vitázni .
2018. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Történt.
2018. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De sokszor olvasok olyan véleményt ami nagyon okos, és tanulok belőle. Más nem tudom hogy van ezzel.
2018. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Volt. Többször is, ezek a beszélgetések, amik végül meggyőztek, már privátban zajlottak le.
2018. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ááááh, itt csak sértegetni-személyeskedni tudnak érvek helyett;)
2018. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy beláttam nincs igazam az adott helyzetben, vagy csak szimplán neki is igaza van abban amit mond és érthető az ő szemszögéből.
2018. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt sajnos nem, való életben már fordult elő, hogy be kellett látnom, hogy nem nekem volt igazam.

Úgy általánosságban véve nehéz olyan embert találni, akivel komolyan lehet vitázni, meghallgatja a másik érveit és nem csak a saját meggyőződését erőlteti.

2018. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!