Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a weeabook-ró...

Ti mit gondoltok a weeabook-ról, bronyk-ról és a furryk-ről?

Figyelt kérdés
Nekem speciel egyik csoporttal sincs bajom, de érdekel mások véleménye.

2018. febr. 5. 20:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
60%
Semmi bajom nincs velük.Magam is animefan vagyok és kicsit beletartozom a furry fandomba.De!A weeb és egy fan között nagy különbség van.A weeb-ek már betegesen rajonganak és mentálisan is zavarodottak.
2018. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
78%

A weeabookról eddig nem hallottam, és első nekifutásnak elég ééérdekes... váljék egészségükre.


A bronykat nem szeretem (kisgyerekeknek szóló meséből szedni egy karaktert nem sok fantáziára utal és szerintem több, mint bizarr). De ettől függetlenül nekik is váljon egészségükre, csak távol tőlem.


Na, a furry-kről viszont tudnék mesélni, regényeket, mivel jómagam is az vagyok.

Társadalmi szempontból a légynél is ártalmatlanabbak vagyunk, mivel egyrészt jelentős részünkön nem is látszik hovatartozásunk, továbbá nem zaklatjuk a kívülállókat a hülyeségünkkel (kivéve talán, ha egyenesen rákérdeznek, de többnyire akkor is terelünk), másrészről legtöbbünk introvertált. Ha valaki rendelkezik igényes fursuittal és/vagy a képzőművészet terén igényes alkotásokat készít a témában, mint előttem is írták, színt vihet az emberek szürke hétköznapjaiba.

Magánéleti szempontból, ha valaki képes bárminemű fejlődésre és nem ugrik egyből fejest a fandom árnyoldalába, kirángathatja a kényelmi zónájából, s kicsit faraghat a zárkózottságából, valamint ha vevő a művészkedésre, elég jó szórakozási, kikapcsolódási lehetőséget találhat.

Azt nem állítom, hogy elfogadható a szubkultúra létezése, mert a tagjai messze sem normálisak, továbbá hogy minden felhőtlen, vannak igen bizarr részei és a sötét oldal képes megborítani az emberi elmét. Emiatt égetnék el a furry-ket máglyán, érthetően. ("A hülyeségnek is van határa" elvet követve, a lehető legnagyobb ívben kerülöm a fandom ezen részét, s talán én vagyok az egyetlen, aki szintén irtaná a "híveit", mert bemocskolják az egyébként nem annyira rossz elképzelést.)

Összegezve, nekünk is váljon egészségünkre s legyen mindenki boldog az elmebajával.

2018. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!