Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretnék magamra maradni,...

Nem szeretnék magamra maradni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a saját családom is furának tart a természetem miatt. Ha ők nem értenek engem, ki fog? Korosztályommal szót értek, de nincsenek igaz barátaim, akik valóban értenének. Komolyabb vagyok mint ők, néhány téren pedig gyerekesebb.Mit tennétek a helyemben? Kezdem azt érezni, hogy magamra maradtam, és hogy az embereket nem érdeklem.

16/L


2018. febr. 5. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
engem érdekelsz hisz írom a kommentet
2018. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi :D
2018. febr. 5. 21:59
 3/5 anonim válasza:

Engem is erdekelsz!:D

Hány éves vagy?

2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a természeted kicsit fura és ezt a szüleid nem értik...de majd találsz magadhoz hasonló embereket akik olyanok mint te nyugi! Majd az élet hozza feléd az embereket vagy lehet hogy te fogod bevonzani! Ilyet hogy magadra maradsz..dehogy is! Ez nem igy működik! Az igaz barátság meg aranyat ér...de engem jobban érdekel hogy fiú és lány között vajon tényleg lehet-e igaz barátság? Csak is barátság semmi több!
2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2.oda van írva, hogy 16 :D

#3. Köszi, remélem igazad van és találok majd magamhoz hasonlókat. A családom pedig más, mint én, remélem ettől még nem vagyok fura, ahogy mondod:)

2018. febr. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!