Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti minden nap másik ruhában...

Ti minden nap másik ruhában jártok?

Figyelt kérdés
Mennyi ruhátok van?
2018. febr. 6. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Alsóneműt + zoknit, igen. A többit nem. Nadrágot, pulóvert, stb., szerintem hülyeség naponta váltani, kivéve, ha "összekoszolom" valamivel.
2018. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nadrágot, melltartót és pulcsit, kardigánt nem szoktam egy hordás után rögtön mosni, hanem többször is felveszem őket egymás után. Ez nem azt jelenti, hogy mondjuk három napig ugyanaz a nadrág vagy melltartó van rajtam, hanem félreteszem és később még felveszem, ha éppen arra van szükségem, aztán később majd kimosom. Felsőt, zoknit, bugyit naponta szoktam cserélni.

Hát pontosan nem tudom, de kb. 5 nadrágom van, amit utcára hordok, van kb.4-5 szoknyám, felsőm (poló, ing, ujjatlan, blúz) sok van, azt nem tudnám megmondani és 4 melltartóm, valmint sok zokni, bugyi.

2018. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 BlackSword ***** válasza:
100%
A nadrág kivételével mindenből igen...
2018. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok ruhám van, nem minden nap veszek fel újat, kivéve a pólót+fehérneműt.
2018. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Pólót, inget, bugyit, zoknit, harisnyát nem veszek fel kétszer mosás nélkül. Pulcsit, kardigánt, blézert, nadrágot szoknyát attól függően, hogy hol és mennyit voltam benne 2-5 alkalommal is felveszek, de általában nem egymást követő napokon, mert szeretem a változatosságot. A rukáknál annyi al bonyolultabb a helyzet, hogy nyáron minden alkalommal mosom őket, télen viszont csak alkalmakra (színház, étterem, stb.) veszem őket fel, ami nem több néhány óránál, így ha nem izzadtam bele, nem lett étel/cigi szagú, akkor akár kétszer is felveszem. Viszont a melltartókkal hadilábon állok, valahogy sosem tudom eldönteni, mikor kell őket mosni, de igyekszem fejben tartani, mikor melyiket viseltem, és az alapján emberi időközönként kimosni őket. Amúgy elég sok ruhám van, sosincs elég hely a szekrényemben, de sztereotíp nőhöz hűen sosincs mit felvennem. :D
2018. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A nadrág marad több napig, pulcsi igen akkor ha nem ugyanabba a társaságba megyek.

Ingből rengeteg van ( sok céges munkaruha ) nadrág van kb 6-7 darab póló gatya stb szerintem normális kb 20 darab

2018. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!