Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leilani vagyok. A szálloda...

Leilani vagyok. A szálloda vagy a kemping a jobb? Melyikben tartózkodnátok a nyaralásotok alatt?

Figyelt kérdés
Szerintem a kemping sokkal-sokkal, ezerrel jobb. Több értelme van, nincs olyan hangulata az embernek, mintha kórházban lenne. Én a szállodákat utálom, barlangban szívesebben aludnék. Ti hogy vagytok vele, melyiket részesítitek előnyben?

2018. febr. 6. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm a kempingeket, ezerszer kényelmesebb egy szépen berendezett szállodai szobában elnyúlni az ágyon, mint egy szűk lakókocsiban vagy egy sátorban. De leginkább az apartmanokat preferálom, ahol tudok magamnak főzni, nem mászkálhat be semmilyen takarító a szobámba, nincsenek szomszédok egy papírvékony fal túloldalán, nincsenek bogarak az ágyamban, nem verem be a fejem a zuhanyzóban és nem fújhatja el egy nagyobb szél a tetőt a fejem fölül.
2018. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki az a Leilani?
2018. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Leilani vagyok. Mi mind Leilanik vagyunk.
2018. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!