Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fel havi...

Szerintetek egy fel havi berlettel kitudok bliccelni egy honapot?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo. Egyszerusitett munkan vagyok egy irodaban ami igazabol csak a neve a foglalkoztatasnak,amugy napi 10 orakat vagyok. Annyi hogy nagyon nagyon rugalmas. Szeptemberben kezdem az egyetemet es emiatt jo nagyon. Viszont. Az elejen az irodanak egy masik reszlegen voltam ami tulsagosan bonyolult es infos volt nekem ezert atjottem mashova. De itt mar nem jar az utazasi tamogatas. Mivel ez 40 km-el odebb van egy nagyvarosban.

Szoval havi 30 ezer lenne a berlet.

En ennyit nem akarok fizetni minden honapban mert igy kb meg sem erne a munka. Az rengeteg penz. En 9 eve jarok kb ebbe a varosba es egyszer talalkoztam ellenorrel. Szerintetek?

21/L


2018. febr. 8. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan hogy amikor az okj-s tanfolyamomat csináltam 24 tételből 23 at meg is tanultam, gondoltam mennyi annak a valószínűsége, hogy a 24. tétel fogom húzni? Ami az érdekes volt, hogy a 24. tétel az egy olyan téma volt amit konkrétan egyikhez sem kötődött. Szerintem ne kísértsd a sosrsodat, próbálj beszélni a feletteseddel, hogy valamennyi kedvezményt adjanak. Ja igen a 24. tételt húztam! :))
2018. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészségedre, 99%, hogy elkapnak, aztán nyávoghatsz hogy a gatyádat ki kell fizetned pluszban.
2018. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbb ha mindennap veszel egy odavissza jegyet.
2018. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy olcsobb...
2018. febr. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!