Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, hogy tudatosan nem...

Baj, hogy tudatosan nem keresek állandó munkahelyet?

Figyelt kérdés
Diplomás ember vagyok, nagyon rövid ideig (pár hónap) dolgoztam is. De elegem lett... Pedagógus pályán dolgoztam, de kimondhatatlanul meggyűlöltem, egy napot se vesződnék tovább mások neveletlen, félkegyelmű kölkeivel. Párom szerencsére keres annyit, hogy nem élünk nagy szegénységben, marad pénz néha mozizni, kirándulni, éttermezni is. Nincs szükségem állandó munkahelyre, nem fogom a belem kidolgozni fillérekért, nem teszem tropára az idegrendszerem mindenféle kotnyeles kollégák és hülye főnökök miatt. Az sem zavar, hogy a szüleim ezt nem értik. Ők a belüket is kidolgozták azért, hogy most nyugdíjuk is alig legyen. Na ez az, amit én sose vállalnék. Szerencsére több végzettségem is van, nyelveket is könnyen tanulok, így tervezzük a külföldet olyan egy éven belül, így dolgozni már csak ott leszek hajlandó. Viszont azt veszem észre, az embereket irritálja, hogy szabadabban élek, mint ők. Miért ilyen irigyek?

2018. febr. 9. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem , mert vágysz a változatosságra. Ez annyira emberi. Teljesen érthető. Énszerintem amíg teneked nem lesz belőle gondod, és teneked ez így megfelel, kell egy kis pörgés az életedbe, addig remek:)
2018. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértő kommenteket! :)


Utolsó előtti, nem, nem kell, de ha nem dolgoztál/dolgozol ped. vonalon, akkor nem releváns, ha pedig igen, akkor a te dolgot, hogy szeretsz lábtörlő lenni! A szüleimet meg nem kell sajnálni!

2018. febr. 9. 20:02
 13/14 A kérdező kommentje:
*dolgod
2018. febr. 9. 20:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaa,de ha később leszel hajlandó dolgozni, és ez csak átmeneti állapot; vmeik előző vagyok, csak most olvastam el a kérdés kifejtését. Hát szerintem azért tenni kéne neked is valamit a közösbe, akár egy 4-órás , vagy egy 6-órás meló; vagy egy félállású, mint hétfő-kedd-szerda; és akkor minden héten hosszúhétvégéd lenne.
2018. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!