Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék egy kedves,...

Hol találhatnék egy kedves, rendes, odaadó, aranyos srácot?

Figyelt kérdés
Igazából nem ítélek el senkit semmiért ezért egy olyan pasit szeretnék akinek nem a pénz, a kocsi márka, a feltűnés a fontos hanem a szerelem meg az odaadás egymás felé. Nekem sokkal fontosabb az őszinteség, meg a ragaszkodás. Nem kérnék tőlle se pénzt, se luxus dolgokat csak őt szeretném. Hogyan lehet az ilyen srácokat felismerni vagy inkább a helyek milyenségét figyeljem vagy mi az amit keresnem kellene?
2018. febr. 10. 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Háát nagy helyiséget nem kell kibérelni egy találkozóra az biztos. Mondom pasiként (jóképű meg ne legyen mellé?!).
2018. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Azt a férfit ki kell érdemelni, nem csak úgy van, hogy véletlen rátalálsz. És az sem garancia, hogy ő észrevesz tégedet. Elkerget, ha vegzállod őt a könyvtárban.
2018. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Legyél olyan akit keresel.

Ha pitsa vagy a pitsa páwákat fogod vonzani.

2018. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a csendesebbek általában ilyenek

23f

2018. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam a külsőségeken is és igazság szerint lehet hogy jól néz ki valaki de ha két szót nem tudok vele értelmesen beszélni akkor nem sokra megyek a sármos arccal. Meg inkább tudjak vele sokmindenről beszélni plusz figyeljen oda az én véleményemre is ne csak a saját feje után menjen. Egy párkapcsolat attól kapcsolat hogy ketten vagytok benne nem attól hogy mindenki megy a saját feje után. Nem írnám le a jóképű srácokat se de sokkal jobban érzem magam egy olyan valakivel akivel több mindenről tudunk beszélni meg nyitott a véleményemre. És tapasztalatból mondom hogy inkább a kicsit úgy mond hibásabb arcú srácok ilyen téren nekem sokkal kedvesebbnek tűnnek mint egy pénzes macsó aki arra megy hogy... aztán szevasz. Meg szerintem a külső múlandó ha együtt leszel valakivel 20-30 évig és nem tudom pl megvágja az arcát vagy megöregszik akkor már ne szeressem. Nekem ez olyan felszínes.
2018. febr. 11. 15:16
 16/16 lugoka válasza:
Ha találsz egy ilyen srácot, pár hónapon belül el fogod küldeni azzal, hogy cuki, de unalmas. A nők mindig így csinálják. Aztán meg...
2018. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!