Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedne valaki itt egy...

Ismerkedne valaki itt egy határozatlan félénk fiúval, aki nem mer kezdeményezni, viszont aranyos, okos, kedves, odaadó? 27F

Figyelt kérdés
Olyan nőt keresek, aki mellett gyengéd lehetek, irányító típus legyen és magasabb nálam.
2013. dec. 26. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A határozatlan mitől kedves és aranyos? Az inkább bárgyú és bosszantó.
2013. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Gáz hogy 27 évesen fiú vagy és nem férfi. Határozatlan fiú nem szokott kelleni a nőknek. Keress egy dominát ez a tanácsom.
2013. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el hogy nem kapok leveleket, felkéréseket!!!!!!!!!!!!!!!

Ennyire nem lehet borzalmas a női társadalom, hogy ezek a fontos értékek ne lennének fontosak :((((((((((((((((((((((((

2013. dec. 26. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Felkérés? Mi vagy te, egy énekes, akit felkérnek egy koncerten egy szám eléneklésére?


Egy nőnél neked kell kezdeményezni apafej! Nem ülni és várni, hogy a sültgalamb a szádba repüljön. Még a prostit is el kell hívni házhoz telefonon, aztán meg kifizetni, az sincs ingyen.

2013. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyu, én nem vagyok félénk, sem határozatlan. Kezdeményező vagyok, mégsem találnak megfelelő partinak a nők, mert nem vagyok jóképű és gazdag.


Tehát ilyen sz*r tulajdonságokkal esélyed sincs. Még jó tulajdonságokkal se lenne...

2013. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es

Hát ezt nem értem, ugyanis igenis ha lányként írnék ide kérdést, akkor bezzeg jönnének a levelek!!!!!!!!

2013. dec. 26. 21:12
 7/13 A kérdező kommentje:

"Tehát ilyen sz*r tulajdonságokkal esélyed sincs. Még jó tulajdonságokkal se lenne..."


Nem tudsz olvasni??? Ezek közül épp hogy olyan tulajdonságok vannak, amik jók, ami pont a nőknek kell. Jó van egy kettő, ami rossz, de legalább őszinte voltam.


Amúgy két nő már írt is :)

2013. dec. 26. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?:) pesti?:)
2013. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as igen Pesti vagyok :)
2013. dec. 26. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
gondoltam.:)
2013. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!