Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki, hogy biztonsági őr...

Ciki, hogy biztonsági őr vagyok? 23/F

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 16:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

23 vagyok, en cikinek erzem, mert semmi olyan nagyszabasu nincs benne. Nincs diplomam, nem tudok semmit felmutatni.

Viszont nem erzem cikinek, mert jo cegnel vagyok, jol keresek (havi 3 kilo fixen, bar van ennel jobb is, de sztem a semmit tevesert ez is eleg), es itt az idomet arra használom fel, hogy tanuljak. Rendor palyan voltam, rajottem h nem igazan korrekt jo dolog, fizetes is sazr volt stb, szvl jobb igy, de nem ezt erzem az életem csucsanak. Meg a rendorOKJ se ereztem annak, mentem volna feljebb ha korrektek lennenek es nem akadalyoznak az embert. Viszont sokan meg mar annak orul ek h a rendor okjt elvegeztek, vagy pl egy pultos tanfolyamon ugy orult egy ranezesre jofej es ertelmes videki srac h meglett neki, mintha amerika elnoke lenne kb, mintha nem egy ugynomd alantas, semmilyen eletet elvivo, alig keresel pultos munka lenne. Mindenkinel mas a szint. Ismerek olyan sracot aki azzal megelegszik teljesen, hogy egy kasszás. O pl nem orul neki, tudja h nem elete celja v h nem egy Dan Bilzerian, de elfogadja h "o ennyit er" es szimplan nem erdekli.

En mondom megegyszer, alapvetoen utalom kimondani, hogy csak egy biztiőr vagyok jelenleg, de tudom is, hogy tobb van bennem ennel, viszont a helyem jo nagyon ezert annyira nem erzem rosszul magam miatta.

Viszont nekem ez abbol is jon, amit itt mas is irt, hogy nem mindegy hogy pl mint en egy jol meno multinal vagy szervezetnél vagy, vagy pedig egy dohos epitkezesen, piaci viskoban vagy tescoban 100 kilosan puhosan. Es ez igy benne van az emberekben, ezert rossz mondani h biztior vagyok. Pl kereszrapam fia kb 13 evvel ezelott lett biztonsagi őr (meghalt szegeny 5 eve kb, szvl a manapsag mar mindegy neki, de ) és akkoriban az nagy szegyen volt, hogy ennyire vitte. "Meg rendes szakmaja se volt" ugymond. Oke ehhez is kell tanulni, de nem egy karosszerialakatos vagy komuves, erted. Illetve nem is egy diploma xd szvl nem ugy csinálsz semmit hogy legalabb "okos ertelmes tanult" vagy. Legalabbis látszólag.

En ha minden jol megy, jovo aprilisban mar 8 szakmaval fogok rendelkezni, szoval a talpraesettsegemmel, megelhetesemmel nem lesz gond, illetve remelem hogy jovore vagy legalabb azutani evben egy egyetemet is elkezdhetek mar (tori, regesz vagy biosz szakon gondolkodom). Tavaly ujraerettsegiztem 2 targybol sokat dobott a ket 90%os teljesitmeny, de nem tul jol választottam szakokatces vegul nem kerultem be, iden meg meg sem probaltam, mert nincs emeltem, jo kis kormany jol elintezett ezzel a mindenhova kell emelt hulyeseggel. Szvl a tobbi tanulmanyom mellett kovi project egy tori v talan magyar emelt erettsegi, lehetoleg jo sikeresre es akk johet vmi diploma is lassan. Nem ugy ertem h mindegy milyen, en azokkal kapcs el is helyeszkednek, de ha nem, akk is legalabb elmondhassam h vmi legalabb kicsit elismertebb elmeleti szakon szereztem diplomat, kepebe tolhassam annak aki ugat :D


23/F

2020. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!