Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerült a viszonz...

Nektek hogy sikerült a viszonzatlan szerelmet "leküzdeni" vagy túlélni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kitalálod miért lett fontos számodra és eléred, hogy már ne legyen az.
2018. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Addig fájt, míg bele nem untam. Utána már nem érdekelt. Keserves...
2018. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy. Nem sikerült.
2018. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

5 évig szenvedtem. Már amikor nem csinált valami apróságot ami boldoggá tett (pl: hozzám szólt , megérintett stb ) aztán elment és a elmúlt 8 hónapom azzal telt hogy próbáltam ujra építeni a világom úgy hogy már nem a része többé.

Egy másik pasi segített túl élni. Leküzdeni sose tudtam. Ha róla van szó mindig is túl gyenge voltam.

2018. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
A szerelem viszonzott. Ha nem viszonzott az nem szerelem, hanem unaloműzés. A sebek nyalogatása az üresjáratban elfoglaltságot ad.
2018. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mádár0218 ***** válasza:
39%
3 évig mentem utána, és semmi sok depresszió stb, aztán meguntam és folyamatosan vesztem el felé az érdeklődést szerelmi irányból, előtte meg nem volt olyan amit ne tettem meg volna érte :/
2018. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Három évig szenvedtem, aztán megismertem a jelenlehi párom. Utána már nem számított, azóta sem számít. Előtte évekig fent maradtam éjfélig hogy a születésnapján felköszöntsem és mindig elmondta hogy neki ez sokat jelent, idén egyáltalán nem köszöntöttem fel. Az ilyebekből tudom hogy már túl vagyok rajta
2018. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
kb2évig szendvedtem aztán a tàvolsàg sokat segitett nem làttam minden nap és egyre messzebrekerültünk ő màr ha jol tudom egyetemen tanul és van bnője .
2018. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lehet, hogy sokára találtam rá erre a kérdésre, de nekem az sokat segített, hogy változtattam a frizurámon (ez dobott az önbizalmamon) és (eddig még csak) egyszer le is írtam minden gondolatomat neki egy levél formájában, habár ő valószínűleg sosem fogja olvasni, mert nem tervezem neki odaadni. próbálok változtatni a mindennapjaimon, letiltottam messengeren, hogy ne lássam, hogy mikor elérhető és ne akarjak folyamatosan ráírni... másokkal barátkozok, hogy ne akarjak odamenni hozzá beszélgetni... kisírom magamat, amikor úgy érzem, hogy jól esne... és próbálom a pozitív oldalát nézni annak, hogy elhagyott, örülni a szingliségnek és nem beleugrani egy másik kapcsolatba...
2018. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!