Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem képesek elengedni azt ami fájdalmat okoz nekik?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Most ezt mire érted? Viszonzatlan szerelem? Szakítás?
2015. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert hülyék! De vedd komolyan, mindig az kell, amit nem kaphatsz meg, ez afféle ösztön, nem lehet kitörölni, csak korrigálni.
2015. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig elengedem a kést ami a lábamba áll.
2015. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1igen arra:)
2015. jan. 21. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert azért fel kéne adni, de én nem adom fel soha. Addig dolgozok rajta, amíg nem sikerül.
2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehhez szerintem fel kell nőni fejben.


Volt egy kapcsolatom, a vége már nem volt jó, szakítás után is újrapróbáltuk. Még mielőtt küzdeni kezdett volna újra értem (ő szakított egyébként), én 4 hét alatt fejben lerendeztem, hogy jobb lesz így nekem. Nem szeret már, akkor miért ragadjak le?! Majd lesz más, aki szeret. Aztán láttam, hogy nagyon próbálkozik és helyre akarja hozni, ezért adtam egy esélyt, mert nem egy rövid kapcsolat volt. Együtt voltunk még fél évig, aztán szakítottunk megint, ezúttal végleg..hozzáteszem, megint ő szakított.


Felfogtam ép ésszel, hogy nem működik. Így nincs értelme erőltetni..majd ő is meg én is találunk olyat, akivel működik. Miért keseregjek rajta?! Racionális voltam, talán túlzottan is.


Hamar szerelmes lettem újra, és boldogabb vagyok, mint valaha. Azt mondom, hogy minden tökéletes, leélném vele az életemet. Bár alapvetően az előző kapcsolatomra is ezt mondtam, leéltem volna vele az életemet, de az exem részéről elmúlt a dolog. Ennyi volt a hiba.


Tehát boldog vagyok, megtaláltam azt, akivel le szeretném élni az életemet, újra, de tudom hogyha vége lenne, akkor az élet megy tovább. Majd találok valaki mást, aki szeret és én is szerethetem.


És persze nem szeretném, hogy szakítás legyen, őrültem szerelmes vagyok, de szakítás esetén racionális lennék.

2015. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszonzatlan szerelem esete nálam ugyanez.. Mikor fiatalabb voltam (16), akkor volt ilyenem, kettő is..azóta már tapasztaltam eleget, és tudom, hogy mégegyszer nem fordulna elő ilyen velem. Aki nem szeret engem, azt én sem szeretem.
2015. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!