Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaptatok már valaha bármit is...

Kaptatok már valaha bármit is Valentin napra?

Figyelt kérdés

Ne menjünk bele abba mit gondolok erről az ünnepnek csúfolt baromkodásról. Röviden ezt gondolom: $$$$$


De ez most mindegy.

A kérdésem az kaptatok -e valaha bármit is bárkitől erre a napra?


Én még soha semmit. Pedig nem vagyok már olyan fiatal, 24 vagyok, jó persze fiatalnak fiatal de ha eddig soha semmit, ezután már annyira se fogok.


2018. febr. 14. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

ünyünyünyünyünyünyüüüüüüüüüü üüüüüü.... micsoda pcsa nyuszogest lenyomtal itt nekunk :D szornyu.

igen, kaptam, nem is egyszer, es nem vagyok mar olyan fiatal, 26, jo persze fiatalnak fatal, de ha eddig kaptam, szerintem ezutan is fogok. muhahhahaha

2018. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

"al, de ha eddig kaptam, szerintem ezutan is fogok. muhahhahaha

"


ez egy szar troll.

2018. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
nem, de nem is vágyom rá, megmondom az őszintét. És én sem vettem soha senkinek semmit.
2018. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam sosem.
2018. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fogok. Négy nap múlva lesz a születésnapom, a párom szeretné behozni ezt a napot is a hétvégén, mert hamarabb nem találkozunk.


Egyébként nem tartom nagyra ezt az ünnepet. Ő kapott tőlem egy pici csokit korábban, de Valentin naptól függetlenül is megleptem volna. Szoktunk csak úgy ajándékozni :)

2018. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még soha. Régen nem is akartam, úgy voltam vele mint a legtöbben, hogy nem kell “kötelező” ajándék. De egy évtizedes házasság után, amibe a férjem rendesen beletunyult, már rég nem töri magát semmiféle figyelmességgel... bizony csak jólesne legalább egyszer egy évben valami virág, vagy édesség. Ha már magától nem jut eszébe, akkor legalább a “kötelező” alkalmakkor tegye meg.
2018. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, minden évben, mert ma van a névnapom, és valami apróság mindig csurran cseppen.😁😁
2018. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is. Mindkét alkalommal egy-egy lánytól akik "belém zúgtak". A probléma az egyiknél az volt hogy 14 volt, én meg 18. Egyfelöl alig ismertem, másfelöl 4 év az szerintem elég nagy korkülönbség ilyen korban. Ő levelet írt, és még csokit is vett. Megköszöntem, de visszaadtam.

Másik alkalom már korban jobban passzolt. Egy kedves lánytól kaptam egy nyakláncot. Az a baj hogy míg barátilag nagyon kedveltem, addig partnerként nem tudtam volna ránézni. Nem volt csúnya, csak kicsit széles és számomra nem vonzó. A nyakláncot is vissza adtam. Elég kellemetlen volt, mert mondta hogy nem tud vele mit csinálni. De elfogadni se akartam úgy hogy amúgy meg nem akarok tőle semmit.

2018. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én minden évben kapok. Néha a barátnőimtől (ha van, most épp nincs) is

Üdv, egy Bálint

2018. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden évben kapok a barátomtól csokit vagy virágot. Sosem kértem,sőt mondtam hogy ne,de ő ragaszkodik hozzá. Én csokit vagy valami kedves kártyát írtam neki.
2018. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!