Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Képzelődik, sokakat rágalmaz és még neki áll feljebb, ezért bepereli őket.

Figyelt kérdés

Youtube-on keressetek rá Selyem Jázmin néven, nem ép ez a nő. Híresnek képzeli magát, és abból akar élni, hogy másokat beperel és kártérítést követel. Szidja még a rendőröket, bírókat, egyéb hivatalos személyeket, orvosokat is nyilvános videókban névvel együtt. Legutóbb egy fül-orr gégészt perelt be. Régebben pedig a volt szomszédait perelte be, bolti eladókat, kozmetikust, kidobót, sok-sok embert de még egy idősek otthonát is kártérítést követelt :'D

Mindig azt hiszi, hogy róla beszélnek akárhova megy, azt állítja, hogy még pesti spar-ban is felismerték őt, mint híres költőnőt. Ez csak egy aprócska részlet az életből, amit részben az interneten él.


Nem normális, ez biztos, családja nem foglalkozik már vele (van 2 gyereke, anyukája is él még). Így semmit nem lehet tenni és amíg él, megkeseríti lépten-nyomon mások életét?


2018. febr. 15. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én rákerestem és nem értem, hogy miért nézzel, hallgatsz, ilyeneket? Nekem pár perc, bőven elég volt belőle. Mazochista vagy?
2018. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom :D Némi kötődés van hozzá, mert Pécsen laktam és néha láttam a városban, meg amikről beszél, ismerem azokat a vendéglátó helyeket stb Meg ismerőseim is nézik és nekik is volt vele kalandja :D
2018. febr. 16. 21:38
 3/5 A kérdező kommentje:
De a kérdésem még továbbra is az, hogy mit lehet vele tenni, hiszen sok-sok ember, köztük például a PTE professzora, rendőrök, tűzoltők is kapják a feljelentős leveleket, beidézéseket, tárgyalásr abeidézéseket amivel sok idő és adottesetben pénz megy el. És ez így nem fair amikor ők ártatlanok! Ráadásul arendőrségnek irtó sok plusz munkát csinál, amit az adófizetők pénze fedez. Múltkor is felrakott valami levelet és benne volt, hogy az eljárás költségét az állam magára vállalja. De mire fel? :/
2018. febr. 16. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
És természetesen nem a pénzemet féltem, nyilván.. Hanem ez a nő nem való a társadalomba egyszerűen, de már nincsen úgynevezett zártosztály.
2018. febr. 16. 21:41
 5/5 anonim válasza:
Szia, mi lenne ha valaki őt jelentené fel?Egyébként hány ezer (?) feliratkozója volt amikor tiltották a csatornáját?
2018. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!