Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik kivégzés fáj a legjobban?

Szuppinger szabolcs kérdése:

Melyik kivégzés fáj a legjobban?

Figyelt kérdés
villamosszék vagy a méreginjekció vagy Gázkamra ??????

2018. febr. 17. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az elsőt túlélted próbáld ki a többit is :D
2018. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Élve elégetés és karóba húzás ha az összeset nézzük.

A fenti háromból pedig méreginjekció és gázkamra előtt elaltatnak(vagy a gáz miatt alszol el), így az fájdalommentes.

Villamosszék a nyertes, már nem is nagyon alkalmazzák

2018. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Villamosszék. Az összes közül a megnyúzás, élve fejjel lefele való kettéfűrészelés, 3.típúsú máglya halál, és a karóba húzás, ha profi csinálja, mert akkor az áldozat napokig szenvedhet.
2018. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A gázkamra és a méreginjekció talán, de függ attól, hogy a gáz, illetve a méreg milyen hatást gyakorol az emberre.

De vannak rosszabb kivégzések is. Csak példának pár:

×2 heti éheztetés után egy vazelinnel átkent kb 20 méteres kötelet nyeletnek le az emberrel, majd amikor kijön az "ügyfél" másik végén, kirántják/kihúzzák erővel. Ez komoly belsőszervi sérüléseket okoz és a halál napokig is eltarthat, amit kinzó fájdalom kísér.

×Egy madzagra/huzalra kötnek egy hurkot, amit a férfi áldozat nemiszervére helyeznek, majd a madzag két végét addig húzzák, amig a hímtag el nem válik a testtől. Ebben az esetben nem mindig hal meg az áldozat.

×Egy speciális kádba ültetik az embert, ahonnan csak a feje van kint és a nyakáig megtöltik vízzel. Több napig, hétig tartják bent és hasmenést okozó ételekkel etetit. A vizet nem cserélik és melegítik alatta, egy idő után megjelennek benne a férgek és elevenen kezdik felfalni az áldozatot. Mielőtt meghalna az illető legyengül annyira, hogy mozogni sem lesz képes és ekkor ruha és minden nélkül az utcára dobják. A halál ebben az esetben is csak napokkal később következik be.

2018. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A harom halalnem kozul a villamosszek a “gázosabb”.
2018. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A méreginjekció előtt elaltatják az embert, szóval az csak egy tűszúrás, a többit nem tudom. (Nyilván a sima áramütés fáj, de amikor az agyadba vezetik akkor nem tudom, hogy tudsz e még tudatosan fájdalmat érzékelni.)
2018. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, hogy a kerékbetörés és a karóba húzás, de ezek szerint tévedtem...
2018. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leborotvált fejbőrre lassú hideg víz csöpögtetése.

Állítólag Kínából ered a módszer, mely az akkori engedetlen, korrupt hivatalnokok gyakori büntetési formája volt. Az általában sötét és zajtalan szobában mozgásképtelenné tett áldozat leborotvált fejére hidegvizet csepegtettek meghatározott egyenletes ütemben. Minden esetben ugyanarra a pontra. Az elsőre még elviselhető vízcseppek idővel már mázsás ütéseknek tűntek. A cseppek pottyanása közti üres átmenet pedig átalakult egy rettegéssel teli periódussá. A személy teljesen elvesztette orientációját, pár napos ilyen állapot után gyakran megőrült.

2018. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!