Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ér egy boldogtalan ember...

Mit ér egy boldogtalan ember élete?

Figyelt kérdés

Minden nap szomoru és boldogtalan vagyok.Egyre többször azon agyalok,hogyan vethetnék véget az életemnek.

Nem tudok változtatni az életemen,hiba próbálkozok.Nincsen jövöképem és senkinek sem számitok.

Felemészt a fájdalom.



2018. febr. 17. 20:30
 1/10 Gál Zoé ***** válasza:
27%
Amennyi váltságdíjat hajlandóak lennének érted fizetni, ha elrabolnának, pont annyit.
2018. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mesélj mi baj
2018. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ne azon agyalj hogy legyen vége, hanem pozitiv dolgokon. Nemrég olvastam, ha nem vidáman és jó kedvvel élsz sőt halsz, akkor nincs mi felértékelje az életed. Boldogtalannak lenni “könnyű”. Negativ gondolatoknak teret engedni könnyű. Harcolj a pozitiv gondolatokért és megnyugszol előbb utóbb. Célt értelmet találsz. De előbb a harc marad. Cselekedj! Ez a legjobb pozitiv gondolat teremtő cselekedet.
2018. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 Boldog lennék,ha lenne miért!De,ha mindig rossz dolgok történnek velem nem érezhetek mást csak fájdalmat.
2018. febr. 17. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megnézni az okát: mi miért történik. Így próbálj tanulni belőle és máshogyan cselekedni.
2018. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, én se vagyok boldog.



Alapvetően minden egyes napom egy küzdelem a beilleszkedésért, már ezért se lehetek boldog. Már ezért is stresszelek, szorongok és érzékeny vagyok. Az ördögi kör beindult.

A család egy tragdia, tanulok, de nem érdekel semmi (dolgozom már főállásbán, mellette vagyok tanfolyamon), jövőképem semmi, az álmaim irreálisak.

2018. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Éppen annyit ér, mint egy boldogé.
2018. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Istennek valóban minden élet ugyan annyit ér de a materialista világban egy boldog élet sokkal többet ér, mi max csak a frontint gyártó cégnek számítunk senki másnak
2018. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyel boldogtalan. Ha ez neked jo. Mindenkivel tortennek tragediak, nem js hinned... megsem kesergunk folyton! Tovabb lepunk es celt keresunk. Egy magat elhagyo ember senkinek soha nem lesz szimpi. Talald ki miert... vagy csak kepzeld el.
2018. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8 Soha semmilyen gyógyszert nem szedek! Lehet kellene

9 Már,hogy lenne jó?Hiszem szenvedek és az öngyilkosságban látom a kiutat!

Nem arról van szó,hogy másnak nincs problémája!

2018. febr. 19. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!