Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Ami óta nincs...

Mit tegyek? Ami óta nincs barátnőm szinte nincs kedvem semmihez! Nagyon egyedül vagyok. Több mint két éve csak szenvedek. Nagyon boldogtalan ember vagyok. Egyre jobban azt érzem hogy felesleges ember vagyok. Olyan rossz egyedül minden nap lenni.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pedig ha egyedül nem megy, nem teheted meg mással, hogy kihasználd. Így nincs mit adnod.
2016. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szar az élet
2016. ápr. 3. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod benne a szépet. Mindig úgy kell élned, hogy ha egyedül maradsz, akkor is egész ember maradj. Nem szabad függni senkitől.
2016. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2dehogy sz@r, csak neked egysíkú a gondolkodásod.
2016. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mégis mi lenne jó benne?egyedül élek,barátaim nincsen,ha tehetem csak dolgozok ne kelje otthon lenni egyedül.Eljártam beültem egyedül kávézókba,sétálgattam nem tudtam ki alakítani egy baráti kört.Barátnő meg csak álom marad.Akkor miért lenne jó az élet ha ilyen luzer vagyok.Nem látom értelmét a létezésemnek.Lehet ezen változtatni?
2016. ápr. 3. 18:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy te lúzer, csak most épp hülyeséget beszélsz..

azt hittem a kérdést látván, hogy két napja nincs barátnőd...de két éve? az bizony súlyos..


én azt nem is tudom elképzelni..nem az élet szar, te csinálsz(vagy nem csinálsz)valamit jól..


fel a fejjel, nézz le egy diszkóba..

rengeteg nő szaladgál facéran..te meg itt panaszkodsz?

2016. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

discoval is próbálkoztam.

Csak egyszerűen nem kellek senkinek.

2016. ápr. 3. 18:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%-ig ugyanez van velem is. Megoldás? Passzolom, én már próbálkoztam sok mindennel, de csak kudarc ért. Már.már kezdem azt gondolni, hogy vannak olyan emberek akik eleve úgy születnek erre a bolygóra, hogy az egyedüllét, talán boldogtalanság van nekik előre megírva.
2016. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát igen én is azt a tábort erősittem aki nem kell senkinek.És ez már tuti hogy nem fog változni.
2016. ápr. 3. 19:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, foglald el magad mással szerintem, pl. sport.
2016. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!