Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért (nem) szerettek /...

Miért (nem) szerettek / szeretnétek Budapesten élni?

Figyelt kérdés
Kort nemet lecci :)

2018. febr. 17. 23:24
1 2 3
 1/26 Gál Zoé ***** válasza:
60%
Azért nem szeretek, mert az egész országban itt a legnagyobb az egy négyzetméterre eső hülyék száma. 23L
2018. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

1, [link] ebben biztos vagy?...

Szeretem a nagyvárosi életet, valószínűleg mert itt nőttem fel, szeretem, hogy nem 3 vagy négy kulturáltabb szórakozóhely közül lehet válogatni. Egy jó 100,000res városban sincs több

2018. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%

Időnként szoktam Budapestre feljárni 2-3 napra rokonlátogatóba, és annyi nekem általában épp elég is belőle. Számomra túl zajos, mindig résen kell lenni az utcán, hogy vajon mikor kötnek beléd (pláne sötétedés után), valamint nekem az se tetszik, hogy minden olyan messze van egymástól, de hát ez ugye a város méretéből adódik. A barátaimtól is távol lennék.

Nem azt mondom, hogy belehalnék, ha ott kötnék ki (sajnos egyre több rá az esély), biztos megszoknám egy idő után, de jelenleg jobban preferálom a délkeleti közeget, ahol most vagyok :)

24/F

2018. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
3, Hol kötnek beléd az utcán sötétedés után? XD Nem a Hős utcába kell járni. Hetente többször hajnali kettőkor megyek haza és soha semmi bajom nem volt ebből. Az meg a másik, hogy egy órán belül szinte bárhonnan bárhova el lehet jutni
2018. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretek.

26F

2018. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs jogsim, és Budapesten dolgozom, így nehézséget okozna az ingázás, ebből a szempontból jobb itt élni, de el tudnám képzelni magam az agglomerációban is, nyugisabb környéken, nem panelban (1-1 hülye, tapintatlan szomszéd meg tudja keseríteni az ember életét, például hétvégén korán délelőtt fúrással vagy késő éjszakai hangos tévézéssel, ami áthallatszik, ha másnap munkanap van és korán kellene kelni), de kiköltözésre max. akkor kerül sor, ha valakivel közösen költözök ki, és legalább neki van jogsija. Én alkalmazkodó vagyok. Egyébként szeretnék jogsit, csak mindig volt fontosabb, amire költeni kellett, és az időbeosztásom sem tette lehetővé, hogy időt szakítsak rá.
2018. febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az életkorom és nemem lemaradt, 33N :-)
2018. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%
7, Oké, de kevesebb, mint másfél óra alatt éjszaka kiérsz a reptérről a Békásmegyeri hévmegállóig. BKK-val
2018. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Én Budapesten élek, és szeretek is itt lenni, nem mintha nagy bulizós lennék, de sokszor lehet spontán programokat csinálni, mert temérdek esemény van. Nem kell távolsági buszokra várni, könnyen mozog az ember.

N

2018. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Utaztam munka miatt napi 3 órát, nagyon fárasztó volt, főleg, hogy semmit nem tudtam elintézni út közben, most feleannyit utazok, sokkal jobb.
2018. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!