Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok/nők ennyire beképzeltek?

A lányok/nők ennyire beképzeltek?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem nagyon sok lány bunkón viselkedik alapvető szituációkban.

Pl segitel neki levenni egy csomagot busz vonat..meg sem köszöni, vagy ilyen apróságok.

Ám ha "elküldöd a k a-ba akkor átölel".

Nem lesz ez igy jo, a végen csodalkozni fognak ha egy pasi sem fog segiteni semmiben , most itt apró gesztusokr gondolok a mindennapokban.


2018. febr. 18. 06:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ennyire, vagy még jobban. De persze nem mind. A kedves lányoknak segíteni kell, a "hercegnőket" meg elhajtani a **csába.
2018. febr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ne vedd körül magad hülye pcsákkal, ez a megoldás.

35N

2018. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Nagyfokú férfiúi beképzeltség és hímsovinizmus keveréke azt hinni, hogy csak a lányok beképzeltek.

Nem igazi segítség az, ha bármit -akár csak 'köszönöm'-öt- vársz érte.

Hatásos módszer -ha nem is helyes- nem megköszönni a segítséget és ezzel megelőzni a további közeledést, beszélgetést.

'Inkább nézz bunkó csajnak, mint beszélgetni kelljen veled!'

2018. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Beképzelt férfiak is szép számmal vannak.

Az általánosítás nem vezet sehová.

2018. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Én lány vagyok, általában elutasítom a segítséget, mert szeretek a magam problémaival szenvedni (XD), de ha kell és kapok mindig megköszönöm... akár 3x is, ha az illető épp nem figyelt XD

Amikor viszont én segítek nem azért várok 'köszönömöt' mert úgy illik, hanem azért, mert ha megkapom, akkor tudom, hogy hasznos volt a segítségem :)

15/L

2018. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát kedves 3ik illemről volt szó. Nem beszélgetésről. Mindenki magából indul ki ahogy én is. Nálam alap dolog hogy ha valaki kisegít valamiben igenis megköszönöm a fáradozását. Legyen az akármilyen apróság is. A figyelem mai világban inkább érték és ezt meg kéne becsülni az embereknek.

Kedves 3 nyugodtan lehetsz papucs aki mindent megtesz a másik érte cserébe Persze nem vár semmit mert hát akkor nem is lenne az igazi ugye? Sok sikert hozzá.

Van pasikban is persze.

mint mikor idősebb hölgy h megkért valakit segítene e feladni a csomagját és annyit mondott az illető vagány gyerek, "nem segítek". Nem mondom a vilag ilyen természetesen.

2018. febr. 18. 08:37
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Én megköszönöm, de aki elküld az anyámba, annak eltöröm az orrát úgy viszonzásképp.


:)

2018. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztalom, hogy női tulajdonság lenne, nőkben és férfiakban is vannak bunkók meg kedvesek, tehát nem értem ezt az általánosítást.

Én bármilyen kis apróságot megköszőnök.

2018. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, minden nő ilyen beképzelt manapság, azért mert te találkoztál x csajjal, aki ilyen volt. Egyébként találkoztál már ezer másikkal is, aki normális volt, csak ugye ez a természetes, ezt már észre sem vesszük.
2018. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
"Igen, minden nő ilyen beképzelt manapság, azért mert te találkoztál x csajjal, aki ilyen volt. Egyébként találkoztál már ezer másikkal is, aki normális volt, csak ugye ez a természetes, ezt már észre sem vesszük." van benne igazság, "észre sem vesszük"...igazad van.
2018. febr. 18. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!