Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem túl szép mondhatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem túl szép mondhatni csúnya és túlsúlyos nők/lányok miért ilyen beképzeltek?

Figyelt kérdés

Természetesen eszem ágában sincs általánosítani.


Egy társkeresős-ismerkedős oldalról lenne szó, egy ideje fent vagyok rajta.

Folyamatosan írnak rám csajok, aki szimpatikus volt annak vissza írtam, aki meg nem azzal nem foglalkoztam, tehát vagy el sem olvastam amit írt, vagy egyszerűen tovább léptem rajta.

Mindig vannak olyan csajok akik ilyen nagyképű stílusban irkáltak nekem, ha nem válaszoltam vissza a "szia mizu"-ra meg egy sima "szia"-ára akkor mindig megkaptam nem egytől, hogy akkor mi a faxnak vagyok fent az oldalon, ha nem vagyok képes a sziára vissza reagálni.

Volt olyan is (eleinte) hogy megírtam neki, hogy "bocs de nem vagy az esetem" vagy éppen "ne haragudj de nem jössz be" stb.

Akkor is megkaptam, hogy "van arc bőven ;)" meg "nem vagy te egy kicsit nagyképű" stb.

Azt mondanom sem kell, hogy 10/1 kategóriás nők a legtöbb, egy-két 10/1,5 akad...na.


Tipikus ilyen 160 centis 70-80 kilós nők zsíros hajjal és igénytelen ruházattal.

Ha már egy rohadt társkeresőn van fent, akkor legalább olyan képeket raknának fel ami előnyös lenne, na mind1 nem is ez a lényeg.

Szóval 90%-ban csak a csúnya dagadt nők háborognak ha valaki nem ír nekik vissza, és ezt az adatlapjaikon is látom mert oda csupa nagybetűvel kiírják, hogy itt egy értelmes férfit sem lehet találni, az indokok a fent felsoroltak (nem írnak vissza, lerázzák őket stb)

Na már most én egy jóképű férfinak tartom magam, meg mások is ezt mondják, szóval abszolút nem értem a felháborodását egy valóban csúnya és igénytelen nőnek, ha elutasítást kap egy kinézetben nem hozzáillő férfitól.

Érdekes módon a sima átlagos vagy az feletti csajok soha egyszer nem viselkedtek még így, pedig van hogy nekik sem írok vissza mert nem tetszik, de attól még nem csúnya.

Kizárólag csak az ocsmányoknak van ekkora nagy arca.


Félre értés nem essék, én nem bántani akarom a csúnya nőket, csak azt nem értem miért csak ők tartják magukat nagyra❔ holott ilyen viselkedéssel csak az érik el, hogy a végén még a kutyának sem kellenek.

Egyébként a való életben is ez a tapasztalatom.



2016. jan. 9. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mivel frusztráltak, nem boldogok, kissé elkeseredettek így muszáj levezetniük a feszültséget. Mégsem mondhatják azt,

"jaj, igazad van, valóban én vagyok ronda, bocsánat, hogy rád írtam,"

Pont ezért viselkednek hasonlóan ezen az oldalon is az emberek. Azon átlagos lányok akik te beszélsz valószínű chatelnek más férfiakkal akiknek bejönnek így náluk nincs meg az ami a fentebb írt kategóriánál.

2016. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Van pont egy ilyen barátnőm, akit alig lehet levakarni, átküldöm hozzád :D

27 L

2016. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Eltanulták a soványoktól
2016. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem jöhet a bögyös barátnő, ide vele!
2016. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Eltanulták a férfiaktól.
2016. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gond, hogy van rajta felesleg, hanem hogy vállalhatatlanul csúnyák is mellé.

Egyébként igazad lehet 1. csak hát annyira visszataszító az ilyen viselkedés, hogy ezzel csak magukat járatják le...

2. isten ments :D

2016. jan. 9. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Frusztráltak, próbálják helyreállítani a megtört önbecsülésüket, kompenzálnak.
2016. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan ugyanolyanok, mint azok a pasik, akik itt rinyálják tele az oldalt, hogy miért vannak fenn társkeresőn azok a nők akik nem válaszolnak nekik, vagy csak annyit mondanak egy üzenetre, hogy bocsi, nem vagy az esetem és nem adnak nekik esélyt. Tessék, most bebizonyosodott, hogy nem a női nem a szemét hanem mindenki aki megteheti válogat, aki meg nem , az puffog emiatt.
2016. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én magam is a ducik táborát erősítem,de ha valaki normális stílusban írt,annak reagáltam.Mondjuk egy sziára is,mert legalább nem a szexszel ostromolt egyből,vagy intim képpel.Úgy voltam vele,hogy ha vette a fáradtságot és nem rohant le egyből olyan értelemben,kap egy esélyt,akárhogy néz ki.Mondjuk arra azért adtam,hogy magamról előnyös képeket rakjak,de ne is csaljak.Nem is csalódott senki se bennem,akivel találkoztam,annyit mondhatok és ezt nem most találtam ki.

Viszont az ilyen viselkedésű,velem egy nembe tartozó valamik miatt szokott égni a pofám.


22/N

2016. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!