Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok/nők ennyire beképzeltek?

A lányok/nők ennyire beképzeltek?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem nagyon sok lány bunkón viselkedik alapvető szituációkban.

Pl segitel neki levenni egy csomagot busz vonat..meg sem köszöni, vagy ilyen apróságok.

Ám ha "elküldöd a k a-ba akkor átölel".

Nem lesz ez igy jo, a végen csodalkozni fognak ha egy pasi sem fog segiteni semmiben , most itt apró gesztusokr gondolok a mindennapokban.


2018. febr. 18. 06:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, hogy segíts-e neki? Mert ha nem, csak kéretlenül hozzányúlsz más cuccához, akkor az nem udvariasság, hanem nettó bunkóság.

Egyébként az udvariassági szabályok (segíts a lánynak mert gyenge, engedd előre a nőt, mert... miért is?) nagy része teljesen baromság. Ismerek olyan nőt, aki úgy indult el bevásárolni egy barkácsáruházba (15 L festéket), hogy arra alapozott, hogy majd valaki úgyis segít neki cipekedni. Miért is? Azért 15 litertől ne essen már le a műkörme, ha meg nem bírja el a kis keze, akkor gondolkodjon magáról. Az ajtón előreengedést se értem, miért nem megy ki az először, aki először ér oda, sokkal jobban örülnék neki, ha nem várna rám egy udvarias férfi sem, mikor épp bambulok, és nem veszem észre, hogy előre akar engedni, meg ha nem kellene fölöslegesen hozzászólnom azért, hogy megköszönjem.

Természetesen mosolyogva megköszönöm, ha ilyen történik, vagy ha valaki felajánlja a segítségét, de sokkal jobban örülnék neki, ha tényleg nem akarna segíteni senki semmiben (ha kell pl. útbaigazítás, akkor majd kinyitom a kis számat és megkérek valakit), és békén hagynának az apró gesztusaikkal.

2018. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak egy kiegészítés, hogy senki ne értse félre a hozzászólásom: nem a férfiakat utálom, hanem mindenkit, aki kizökkent a saját kis világomból :D És tisztában vagyok vele, hogy a probléma velem van, de mivel a vélemény szabad, megírtam, és mondom, ettől függetlenül mindig szépen mosolygok és megköszönöm a segítség felajánlását, csak magamban gyűlölöm a gondolataimat megzavaró udvarias embert.
2018. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az volt a lényeg hogy nem tudta kinyitni az ajtót be volt ragadva nem volt ereje mire én odamentem és kinyitottam ilyen apróság. Majd leszállt és fa pofával távozott. De mindegy csak unalmamban tettem fel a kérdést, úgy vagyok vele ha nekem valaki segít látja hogy bajban vagyok idézőjelesen akkor megköszönöm.
2018. febr. 18. 20:17
 14/15 A kérdező kommentje:
Aztán utánaszóltam hogy : szivesen.
2018. febr. 18. 20:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Gondolj bele, hogy Magyarországon az többség nemtől függetlenül beképzelt.


A nőknél ehhez hozzáadódik a feminizmus, meg az, hogy elég kirakni egy mosolygós képet az face-re, és jön 200 lájk férfiaktól, akik megfektetnék őt.

Egyébként meg ebben a feminista világban sosem lehet tudni :D Nekem volt olyan, h fősuliban tartottam az ajtó egy (később megtudtam) feminista lánynak..Hát olyan flegma köszönömöt sem hallottam még életemben.

Igazából a mai többsége beképzelt, nőietlen, és teljesen össze van zavarodva.

2023. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!