Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan coming out-oljak? 17/f

Hogyan coming out-oljak? 17/f

Figyelt kérdés

Szeretném ha mindenki tudna róla, hátha így hamarabb sikerülne barátot szerezni, és nem kéne titkolóznom.

Vagy szerintetek inkább ne hozzam nyilvánosságra?



2018. febr. 18. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Menj ki a parádéra és rázd a segged meg pisild le a keresztet
2018. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2%
Miért is coming out-olnál? Állítólag van egy radarotok, amivel felismeritek egymást. Akiben nem ismered fel, vagy kétséges, azzal jobb, ha nem próbálkozol. Akinél a radar jelez, az lehet barátod. Vagy nem. Másokra meg nem tartozik. Én se coming out-oltam soha, hogy hetero vagyok, mégis minden műxik.
2018. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
17 évesen előbb járj utána hogyan működik az ember pszichéje ezen a téren. Győződj meg róla mit "érzel".
2018. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Sehogy. De tényleg. Felesleges kiállni és speechet tartani arról, hogy te meleg vagy.


A legközelebbi barátaiddal, egy-két közeli lány vagy nagyon elfogadó fiú ismerősöddel megoszthatod, akikkel tudsz erről beszélni.


Utána meg, ha feljön a téma, megkérdezik, hogy van-e barátnőd vagy hasonlók, elmondod, hogy nem, meleg vagy.


Hidd el, ha nem titokként kezeled (de még lehet akkor is), hamar tudni fogják azok, akik közel állnak hozzád. Hajrá:)

2018. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!