Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mondtátok el először?

Kinek mondtátok el először?

Figyelt kérdés
Olyan emberektől kérdezem,akik nem heteroszexuálisak,hogy kinek mondták el először,hogy melegek(vagy biszexuálisak,transzexuálisak stb...)? PL.:Barátnak/ismerősnek vagy az egyik családtagnak/rokonnak?

2017. máj. 21. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok,először természetesen a családdal közöltem,aztán a többiekkel.Nem érdekel ki mit mondd vagy gondol,tudják és kész.
2017. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátomnak, aztán anyámnak.
2017. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátomnak akivel összejöttem, aztán anyámnak, korábban már egy haverral beszéltem a bizonytalanságomról de neki akkor még nem mondtam ki, nem érett még meg bennem a dolog.
2017. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%

Még régebben apámnak mondtam el....

Pofán vert és ledobott a pince lépcsőjén.

Régebben volt apám...

Amikor aludt agyonvertem egy fakanállal..

2017. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először közösen megbeszéltük (egyszerre coming outoltunk) egy jóbarátommal, aztán legjobb barátnőmnek, aztán egy osztálytársamnak, akiről tudom, hogy biszex. Aztán egy haveromnak, akiről tudom, hogy normálisan gondolkodik és fel bírja fogni, hogy addig is az voltam, akivel szeretett dumálni, ameddig azt hitte, heteró vagyok. Most itt tartok, úgy 4 éve sejtem, 1 éve vagyok vele tisztában, már nagyjából elfogadtam. Most készülök elmondani voltbarátomnak. Nagyon kevés ideig voltunk együtt, azóta eltelt másfél év, továbbléptünk és jóban vagyunk nagyon. Csak valahogy még nem sikerült.
2017. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!