Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Heteró barátnak hogyan coming...

Heteró barátnak hogyan coming out-oljak?

Figyelt kérdés

Nagyon közeli barátok vagyunk, nem szeretném elveszteni.

Szerintem elfogadná, de nem akarom, hogy azt érezze, hogy járni szeretnék vele. Szóval nem ezért mondanám el neki, hanem csak mert tényleg megbízom benne és szeretném ha tudná.


Tippeket, tanácsokat, ötleteket várnék, ha lehet. Voltatok már hasonló helyzetben?


Köszönöm!



2017. okt. 3. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
"Nézd, Béla...ha velem vagy, NE hajolj le a szappanért, és akkor nem lesz baj."
2017. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mondtam el amikor összejöttem az első fiúmmal. De nem lepődött meg, sőt akkor ő már rég sejtette csak tapintatosságból megvárta amíg én szánom rá magam hogy elmondjam neki. Nagyon megható volt, azóta is legjobb barát, bár már nem tartjuk napi szinten a kapcsolatot mert más városban tanulunk.

Sok sikert!

2017. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl.:Hello, mondtam már hogy meleg vagyok? Ja nem? Akkor most igen. De ne érezd úgy hogy járni szeretnék veled.


Mindegy hogy mondod ha valaki elfogadja, elfogadja ha nem akkor ez van. Nem azon fog múlni verselve vagy prózában mondod.

Amúgy van 20 millió ilyen kérdés, tök értelmetlenül a fentebbi ok miatt meg mert a kérdezők ismerik a haverjukat nem mi.

2017. okt. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PAL1234 válasza:
100%
Ez vedd egy tesztnek. Az én legjobb barataim mind elfogadták, szóval ha igazán jó barat a barátod, nem lesz baja vele. :)
2017. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem két hetero barátom csak annyit mondott, hogy “tudtuk. na most mondj újat”, az egyik pedig sírva fakadt. szegényt rossz helyzetbe hoztam.
2018. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!